Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №13. Список та голосування

ОКРУГ №13 (кількість виборців 4713)

Дільниця 611 115 (кількість виборців 1894)
Місце знаходження: Дорожньо-експлуатаційна дільниця, актова зала, 1-й поверх

Вулиці:
Гребінки
Микулинецька: 1–25
Подільська
Садова
Чернівецька

Дільниця 611 116 (кількість виборців 1542)
Місце знаходження: Школа №8, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Микулинецька: 31А–125
Микулинецька-бічна
Молодіжна
Фестивальна
пров.Микулинецький

Дільниця 611 117 (кількість виборців 1277)
Місце знаходження: Будинок культури Тернопільського району, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Студинського
Ярмуша
Козацька
Гірняка
Голубовича
Шкільна
Гагаріна
пров.Садовий
пров.Шкільний

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – Заводовський Ярослав Ігорович
25.04.1986 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, БТІ, Юрист, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Пасєчко Надія Василівна
26.09.1959 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, Завідувач кафедри внутрішньої медицини № 1, місце проживання: Тернопільська обл., Тернопільський р-н., смт. Велика Березовиця

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – 

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – 

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Гавришко Ірина Олександрівна
28.01.1987 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка, Соціальний педагог, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Шибистий Олександр Олександрович
25.03.1976 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Редакція “Тернопіль вечірній”, Керівник комп’ютерної верстки, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Лешак Василь Іванович
10.02.1992 Громадянин України, освіта середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, РЕЖАНС ПОЛІСАЖ, Полірувальник твердих металів, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – 

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Мазур Роман Михайлович
16.07.1981 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Державне підприємство “Тернопільстандартметрологія”, Інженер, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Дзвінчук Юрій Юрійович
22.03.1977 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, Приватний підприємець, місце проживання: Тернопільська область, Тернопільський район, смт.Велика Березовиця

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – 

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Станкевич Марія Петрівна
26.11.1983 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, непрацевлаштована, місце проживання: м. Тернопіль

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – Опир Тетяна Миронівна
16.01.1963 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, Державна фінансова інспекція в Тернопільській області, Державний інспектор, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Коваль Василь Романович
15.03.1959 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Департамент культури, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації, Головний спеціаліст, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Костів Ігор Євстахійович
02.01.1963 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Тернопільській обласний лікарсько-фізкультурного диспансеру, Заступник головного лікаря, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Тиха Ярослава Василівна
04.02.1975 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Макогін Олег Іванович
14.06.1960 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільська міська громадська організація “Представництво Тернопільщини”, Заступник голови, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Четвертак Юрій Валерійович
18.07.1970 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №13

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.