Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №30. Список та голосування


ОКРУГ №30 (кількість виборців 4426)

Дільниця 611 151 (кількість виборців 2176)
Місце знаходження: Дитяча музична школа №2, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Лепкого: 8
Пушкіна: 2, 5–6
Чалдаєва: 2, 6, 8, 10, 12

Дільниця 611 149 (кількість виборців 2250)
Місце знаходження: Галицький коледж, актова зала, 1-й поверх

Вулиці:
Лепкого: 5–7, 9
Злуки: 39–41

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – 

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Жигунова Ірина Анатоліївна
25.05.1975 Громадянка України, освіта середня, безпартійна, Міністерство соціальної політики України, Позаштатний радник міністра з питань внутрішньо переміщених осіб, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – 

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – Маркопольськ Ірина Михайлівна
24.06.1988 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Республіка”, Тернопільської початкової спеціалізованої школи з поглибленим вивченням економіки, вчитель, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Бойко Андрій Петрович
25.01.1985 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: Тернопільська обл., Козівський р-н., с. Будилів

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Тарашевська Ірина Олександрівна
12.08.1983 Громадянка України, освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Ванчура Василь Левович
25.05.1960 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Видавництво “Джура”, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – Щадей Ірина Володимирівна
23.07.1982 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Солідарність правих сил”, Безробітна, місце проживання: м.Тернопіль

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Данилюк Оксана Йосипівна
27.03.1963 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ДОБРИЙ САМАРЯНИН”, Не працює, Пенсіонер, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Сулимка Ігор Ігорович
04.08.1984 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, Тимчасово не працює, місце проживання: Тернопільська область, тернопільський район, Гаї Шевченківські

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – 

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Ольховик Віталій Васильович
30.07.1977 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільська мсіька комунальна лікарня №2, Ендоваскулярний хірург, місце проживання: М. Тернопіль

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – 

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – 

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Баб’юк Марія Петрівна
26.08.1957 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Галицький коледж ім. В’ячеслава Чорновола, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Кінах Андрій Дмитрович
24.03.1977 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Громадянська позиція”, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Кондира Світлана Іванівна
22.04.1960 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Музична школа №1 імені Василя Барвінського, викладач, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Кухарський Андрій Любомирович
08.09.1975 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Заступник директора з адміністративно- господарчої частини, місце проживання: Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Великі Гаї,

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №30

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.