Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №32. Список та голосування

ОКРУГ №32 (кількість виборців 4602)

Дільниця 611 148 (кількість виборців 2239)
Місце знаходження: Центр дозвілля ім.Довженка, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Лепкого: 2А–3
Злуки: 43–53А,59

Дільниця 611 152 (кількість виборців 2363)
Місце знаходження: Школа №11, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Тарнавського: 4, 15–15Б
Пушкіна: 1, 3
Чалдаєва: 7, 9, 11, 13–17

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – Бабій Юлія Анатоліївна
04.11.1983 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Сила людей”, ГО “Сила єдності”, Голова ГО “Сила єдності”, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Сірант Олесь Юліанович
03.04.1989 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ “Протекшн-Груп”, Директор, місце проживання: Тернопільська обл., м. Ланівці

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – Вівчар Петро Йосипович
07.05.1969 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільська університетська лікарня, Завідувач рентенохірургічного блоку, місце проживання: м. Тернопіль

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – Заверуха Василь Володимирович
19.10.1969 Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії “Республіка”, ПП “Креатор-буд”, Майстер-будівельник, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Нестюк Ірина Романівна
02.09.1991 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Українська Галицька партія”, Тернопільський обласний молодіжний центр праці, Директор, місце проживання: Тернопільська обл., Збаразький р-н., с. Чагарі-Збаразькі

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Левицький Віталій Орестович
09.02.1978 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Доцент кафедри економіки та фінансів, місце проживання: м. Броди, Львівська обл.

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Яремишин Зоряна Олегівна
25.10.1986 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, “Громадський рух “Народний контроль”, Журналіст, місце проживання: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Великі Гаї

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – Апостол Ігор Михайлович
26.09.1985 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільський обласний благодійний фонд “АПОСТОЛ”, Голова, місце проживання: Теребовлянський район, село Ласківці

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – 

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Дзендзель Оксана Андріївна
13.02.1994 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, Тимчасово непрацює, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – Войнова Марина Вікторівна
27.07.1986 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільське культ. просвітнє полонійне тов-во, Засновник, Голова товариства, місце проживання: м. Тернопіль

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Лупак Сергій Михайлович
04.05.1982 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ОСЖ ДПГ “Чалдаєва 13”, ОСЖ ДПГ “Чалдаєва 17”, ОСББ “Симоненка 5а”, Голова Правління, місце проживання: м. Тернопіль

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – 

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Клак Василь Михайлович
30.07.1990 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, Комунальне підприємство “Тернопільелектротранс”, Інженер виробничо-технічного відділу, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Паньків Наталія Миколаївна
26.07.1983 Громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, ПАТ АКБ “Капітал”, Начальник відділення, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Стець Сергій Романович
23.07.1974 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ “Продлюкс плюс”, Завідувач юридичним сектором, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Андрущишин Діана Михайлівна
08.08.1994 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, організування інших видів відпочинку і розваг, касир, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Вересюк Юрій Павлович
06.05.1976 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Приватне підприємство “ТернопільКомСервіс”, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №32

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.