Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №33. Список та голосування

ОКРУГ №33 (кількість виборців 4598 )

Дільниця 611 153 (кількість виборців 2260)
Місце знаходження: ЖЕК №6 ТОВ “КомЕнерго Тернопіль”, актова зала, 1-й поверх

Тарнавського: 2–2А, 11, 23
Чалдаєва: 1, 3–5
Злуки: 33–37

Дільниця 611 156 (кількість виборців 2338 )
Місце знаходження: Школа №23 (робочий вхід), фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Коновальця: 10–21

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – Матвієшин Віталій Петрович
30.12.1986 Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, ТОВ “Електровелд”, Механік, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Говорченко Ольга Володимирівна
18.05.1976 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільського міського управління юстиції, Начальник, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – 

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – 

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Нестеренко Тетяна Михайлівна
01.05.1985 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Комунальна установа Тернопільської обласної ради Тернопільське обласне патологоанатомічне бюро, Лаборант гістолог, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Ткачук Діана Анатоліївна
05.09.1985 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області, Провідний спеціаліст сектору державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Литвин Наталя Олегівна
18.04.1993 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, “Громадський рух “Народний контроль”, Журналіст, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) –  

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Кукурудза Андрій Євгенович
12.11.1973 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ДОБРИЙ САМАРЯНИН”, Адвокатська діяльність, Адвокат, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Бурда Віталій Миколайович
20.04.1987 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, ТзОВ “Секвойя Ейдженсі”, Директор, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – Свистун Володимир Васильович
09.03.1983 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільський національний економічний у-т., Охоронець, місце проживання: Тернопільський р-н с.Стегнеківці

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Костюк Оксана Володимирівна
03.07.1984 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТОВ “Студія друку”, Дизайнер, місце проживання: М. Тернопіль

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – Цибульський Андрій Іванович
06.11.1988 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Задорожний Михайло Іванович
01.11.1988 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Народний Рух України, м.Тернопіль, вул. Вербицького 8, кв.36, Приватний підприємець, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Костюк Ігор Васильович
21.01.1989 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, ПП “Українська хвиля”, Журналіст, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Підвінський Олег Миронович
28.01.1963 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ “Новий імпульс”, Торговий представник, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Олійник Сергій Михайлович
24.06.1975 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, українсько-польська компанія “Evro Invest Group”, керівник, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Антошків Анастасія Василівна
10.04.1996 Громадянка України, освіта середня, безпартійна, Тернопільський національний економічний університет, юридичний факультет, Студентка, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №33

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.