Кандидати в депутати ТМР 2015 по виборчому окрузі №39. Список та голосування

ОКРУГ №39 (кількість виборців 4747)

Дільниця 611 166 (кількість виборців 2344)
Місце знаходження: Школа №26, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
15 Квітня: 27–37, 45

Дільниця 611 167 (кількість виборців 2403)
Місце знаходження: Школа №27, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Куліша
15 Квітня: 39–43

Висуванці:

1. Політична партія “Сила Людей” (перший – Палюх Андрій) – 

2. Політична партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” (перший – Шумада Віктор) – Ковалик Іван Ігорович
24.06.1990 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільське громадське формування з охорони громадського порядку “Самооборона Тернопільщини”, Начальник штабу, місце проживання: Тернопільська обл., Підгаєцький р-н, с. Волиця

3. Політична партія “Патріот” (перший – Турчин Марія) – Погорілець Михайло Зіновійович
19.11.1982 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ПП “Грагніт- Гарант”, Директор, місце проживання: с.Сороцьке, Теребовлянського району Тернопільської області

4. Політична партія “Республіка” (перший – Заверуха Ольга) – Казновецький Роман Миколайович
24.03.1974 Громадянин України, освіта професійно-технічна, член Політичної партії “Республіка”, Приватне підприємство, директор, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія “Українська Галицька Партія” (перший – Вітвіцький Олег) – Грига Анна Олександрівна
23.05.1987 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія “Радикальна партія Олега Ляшка” (перший – Півторак Святослав) – Жеруха Ольга Василівна
06.06.1991 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, КП ТОР “Тернопільська обласна аптека №78”, В.о.директора – завідувач аптеки, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія “Громадський рух “Народний контроль” (перший – Бліхар Володимир) – Лісовська Світлана Олександрівна
24.11.1970 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, Тернопільська спеціальна ЗОШ, Вчитель, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія “Солідарність правих сил” (перший – Лило Василь) – 

9. Політична партія “Добрий Самарянин” (перший – Гобра Віталій) – Волинець Костянтин Васильович
26.11.1984 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, Асистент, місце проживання: м. Тернопіль

10. Політична партія “Нові обличчя” (перший – Чайківський Ігор) – Квасецька Олена Іванівна
20.07.1984 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії “Нові обличчя”, Тимчасово не працює, місце проживання: Тернопільська область, Тернопільський район, с.Глибочок

11. Політична партія “Воля” (перший – Волянська Ружена) – Волянський Назарій Ігорович
24.03.1981 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії “Воля”, Фізична особа підприємець Волянський Н.І., місце проживання: м. Тернопіль

12. Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (перший – Грицишин Андрій) – Намака Андрій Григорович
11.10.1972 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ “МЕНС-АВТО”, Директор, місце проживання: с. Великі Гаї, Тернопільський район, Тернопільська обл.

13. Політична партія “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” (перший – Ласій Василь) – Снітинський Віктор Євгенович
02.03.1978 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”, Приватна адвокатська кантора, Помічник адвоката, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія “Народний Рух України” (перший – Мединський Ігор) – Кучер Надія Павлівна
01.10.1958 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Тернопільська міська рада, Начальник фінансового управління, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” (перший – Стаюра Володимир) – Дашкевич Сергій Ігорович 
14.09.1993 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Не працює, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія “Громадянська позиція” (перший – Ландяк Петро) – Чорний Михайло Ярославович
24.11.1962 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Адвокатське об’єднання “Тернопільська обласна колегія адвокатів”, Адвокат, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія “Соціально-Християнська партія” (перший – Муц Орест) – Зазуляк Галина Іванівна
24.11.1973 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, громадська організація “Врятуймо Тернопіль від корупції”, заступник голови, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (перший – Артимович Андрій) – Гринда Володимир Павлович
23.04.1973 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, м. Тернопіль, УГКЦ Храм Всіх Святих Українського народу, Священник, місце проживання: м. Тернопіль

Голосування

Кращий кандидат в депутати ТМР по виборчому окрузі №39

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.