Михайло Головко: «Уряд Яценюка – справжні зрадники ідей Майдану й Революції гідності!»

Народний депутат України Михайло Головко взяв участь у марші у рамках всеукраїнської акції “Ні – тарифному терору!”, який вчора пройшов вулицями Тернополя.

Участь у заході, окрім кількох сотень містян, взяли Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, народний депутат України 8-го скликання Михайло Головко.

О 17:30 від площі Героїв Евромайдану учасники із гаслами: “Ні – тарифному терору!”, “Стоп тарифному терору!”, “Обленерго, облгаз – у державну власність!”, “Геть уряд олігархів!”, “Підвищуйте пенсії, а не тарифи!”, “Субсидії від уряду – знущання українців!”, “Геть уряд Яценюка!” пройшли вулицею Патріарха Мстислава, Руською, Замковою і рушили до пам’ятника Степану Бандері, де відбулося народне віче.

Народний депутат України Михайло Головко, звертаючись до учасників віча, заявив: “Ми сьогодні з вами зібралися на акцію протесту проти антинародних, антисоціальних, антиукраїнських дій уряду, який очолює Яценюк. Середня зарплата в Україні – 55 доларів. Україна йде поруч із найбіднішими країнами Африки за цим показником. Цей уряд – справжні зрадники ідей Майдану й Революції гідності, їм не місце в українському парламенті! Олігархи та їх прислужники знову заправляють у парламенті, вони на відріз відмовляються голосувати за наші законопроекти  про закриття офшорів, про повернення вкрадених підприємств у державну власність, про боротьбу з приватними монополіями. У них лише один вихід на всі проблеми — продати чим побільше державних підприємств та останній актив українців — землю. Чомусь продавати свої приватні підприємства, як обіцяли перед виборами, вони не хочуть, бо економічна криза і ніхто не купить, а як продавати держпідприємства, то уже в п’ятий разу за рік будуть проштовхувати це питання. Українці уже сформувалися як нація, тепер потрібно заставити владу працювати на народ, а не на власні кишені.»

Лідер “Свободи” Олег Тягнибок звернувся до учасників заходу: “Я пригадую, ще декілька років тому, коли відбувалася славнозвісна акція “Вставай, Україно!”, тодішні опозиціонери Арсеній Яценюк та Віталій Кличко, які були нашими партнерами, сильно критикували владу і режим Януковича. Горланили, мовляв, Азаров підняв ціни на газ для населення і на всі комунальні тарифи загалом. Тоді неможливо було собі уявити, що нині свободівці знову виходитимуть до людей і доводитимуть очевидні факти бездіяльності, брехні, лицемірства та зухвальства вже уряду Яценюка. Коли він був правдивий?»

 

Коментарі вимкнені.