На Тернопільщині терміново шукають відданих Януковичу

15 грудня Віктор Янукович розпочав кадрову чистку на Тернопільщині. Так, Козова, Зборів та Бережани залишились без своїх очільників – Юрія Пудлика, Фелікіссіма Ментуха і  Ярослава Триньки відповідно.

На Бережанський район у Хоптяна планують перемістити екс-голову Козівської РДА, екс-балогівця Юрія Пудлика. Козівщину має очолити екс-нашоукраїнець з Теребовлянщини Дмитро Михайлюк, Зборівщину – екс-заукраїнець, начальник департаменту інфраструктури Юрій Козіцький.

Згадані претенденти у “гауляйтери” пройшли відповідні співбесіди у Кабміні та Адміністрації Президента і мали бути призначені одночасно зі звільненням попередників. Однак, за неофіційними даними, у відомстві Льовочкіна затребували інформацію про те, як претенденти поводилися в останні революційні тижні. З цим, очевидно, виникнуть певні труднощі. Пан Михайлюк несподівано “захворів” перед поїздкою на антимайдан до Києва, а прізвища Козіцького не виявилося серед тих, хто не потрапив в адмінбудинок 2-3 грудня.

Тому у Хоптяна про всяк випадок шукають заміну з числа наближених та тих, що не підвели регіоналів у скрутний момент. Зокрема, йдеться про начальника управління туризму Лесю Серетну, яку сватають на Козівщину, та керівника молодіжки “регіоналів” Костянтина Баранова.

За Збручем

Коментарі вимкнені.