Патріот Анатолій Вихрущ не самовисуванець, – результат «Тест-драйву» від молоді

Патріот України, викладач і просто письменник з романтичною натурою – Анатолій Вихрущ прийшов на молодіжний «Тест-драйв» у Тернопільському Центрі Комунікацій, як кандидат у народні депутати по ОВК №165.

Пане Анаталію, чи є сьогодні у молоді такий патріотичний дух, як був на початку 90-х років?

–       Коли такі вислови я чую від своїх колег, я їм кажу, що у них перша ознака старіння. Ще за часів Сократа усі привикли нарікати на молодь. Хоч це було неправильно і помилково. Нині молодь трішки інша  – грамотніша у інформаційному плані. На мою думку, вони просто не люблять політичної тріскотні. Хоч є переконання, що вони так само патріотично налаштовані, адже є українці.

Кардинал Любомир Гузар сказав, що насправді поділу між Україною на Схід і Захід немає. Є поділ між людьми, які люблять Україну і ні. Як ви прокоментуєте даний вислів?

–       У моєму житті були дві  події, які на психологічному рівні залишили слід. Перший випадок був у Римі, коли я у вишиванці зміг доторкнутися до руки папи Іоана Павла ІІ і побажати йому здоров’я від України. Інший – спілкування з Любомиром Гузаром. Так трапилося, що я сидів справа, владика Василій Семенюк – зліва. Я знав, але вперше побачив, що владика практично нічого не бачить. Але це відчуття святості залишає спогади на все життя. Тому все, що говорив Гузар – тільки погоджуюся, хоч ми ще не усвідомлюємо, яку людину нам послав Бог.

Ви поет, поетична натура. Що будете робити у парламенті?

–       Як внук коваля, я вмію бути романтичним, ніжно-ліричним, але коли доходить до інтересів України, то там дзвенить метал кузні і там вже кіна не буде. Тоді романтика відходить на другий план. Що ж у парламенті, то я бачу дві форми роботи – захист національних інтересів і програму гуманітарного розвитку України.

 

У якому комітеті би працювати?

–       По крові я викладач, тому б по освіті багато чого запропонував. Але треба захищати інтересів сільських вчителів, вихователів дитячих садків.  А тим мудрим чиновникам, які дають їм по 0,8 ставки, я б дав 5 дітей, таких тернопільських розбишак, щоб вони з ними посиділи.

Як ваші студенти ставляться до політики?

–       Я проводжу неймовірну агітацію у студентській аудиторії – я агітую за себе кожною лекцією. Я проводжу лекції постійно так, щоб вони запам’ятали її на все життя. Жодного слова про політику немає, але хочеться, щоб Україна поповнювалася розумними талановитими людьми.

Чому ви балотуєтеся по ОВК № 165 (м.Зборів)?

–       Я боюся образити тернополян, хоч тут проживаю 40 років. Але я не відчуваю себе вдома і, певне, тернополяни це відчувають на підсвідомому рівні. Немає вищого задоволення, як у Августівці, коли переодягаєшся у сорочку, береш косу і косиш. Це такий кайф, бо я там вдома.

Яке ставлення до політики?

–       Я не знаю, як там далі буде політика, я до неї ставлюся з легкою іронією. Я вже виграв. Якби ви знали, яких я неймовірних отців почув! Я вважаю, що це є своя робота і кажу, що поки я можу добре мислити і у фізичній формі – буду завжди на 165 окрузі, бодай поговорити з людьми.

Як ви ставитеся до опонентів?

Там ідуть люди, у яких життєвий шлях коротший, як моя трудова діяльність. Тому я до них ставлюся з ніжністю. У роботі з опонентами я проводжу ще трохи виховної роботи, бо вони один одного так немилосердно товчуть, що мені стає їх шкода. А серед них бачу справжнього кандидата – націоналіста – Володимира Ткача.

Ви не самовисуванець?

–       Анатолій Вихрущ не самовисуванець. Я рекомендований з’їздом Народного руху. І тільки цей з’їзд може припинити мою боротьбу. Я виконую волю руху.

Як порадите людям, за кого голосувати?

–       Я дозволю відповісти так: якщо у твоїх грудях українське серце, проголосуй за «Свободу», бо вони потрібні у парламенті; якщо український мозок – то за «Об’єднану опозицію»; якщо у тебе немає, ні серця ні розуму – іди проголосуй за регіони і най шляк трафить і твій вибір, і ті копійки, що дадуть на вибори.

Хто фінансує компанію?

–       Є кілька людей, які повірили у мене. Але я їм сказав наступне, що суму я їм поверну чи виграю, чи ні. Із української зарплати це важко зробити. Але є Європейські країни, де цінується викладацька праця. Тому професор Вихрущ може порвати не тільки тернопільську аудиторію, а й аудиторію на 200 осіб Люблінську аудиторію.

Тест-драйв відбувається за підтримки ТМ “Опілля”

Усіх кандидатів, котрі бажають відповісти на запитання молоді, а також тернополян, студентів тернопільських вузів, тощо, запрошуємо до участі в тест-драйві. Для цього варто лише зареєструватися за номером телефону:  096 858 21 49 , або написати на info@poglyad.te.ua.

Новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.