Проти забаганки Кайди на Тернопільщині виступили “УДАР”, “Батьківщина” та “Свобода”

Жителі міста Кременець заступились за начальника Кременецького РВ УМВС Василя Крайника. Своє звернення на розгляд вони відправили до голови Тернопільської ОДА Олега Сиротюка та прокурору Тернопільської області Юрію Гулкевичу. 

У зверненні люди вважають, що Народний депутат Олексій Кайда, який просить пришвидшити люстрацію деяких чиновників краю, безпідставно вніс Василя Крайника у цей список.

– Не беремося судити із яких джерел у Народного депутата України інформація щодо ніби то співпраці Крайника В.І. із тодішнім режимом Януковича, проте хочемо донести свою думку про те, що звинувачення начальника міліції Кременецького району є недоречними і неправдивими, – йдеться у зверненні.

Люди пишуть, що позиція начальника міліції щодо Майдану була чітка і визначена з перших днів. Райвідділ міліції під його керівництвом жодного разу не перешкоджав в організації акцій протесту та участі в них.

– Із нами, організаторами майдану тут, у Кременці, не проводилися жодні “профілактичні” бесіди”. Ні ми, ні наші сім’ї не відчували тиску і погроз з боку правоохоронних органів. Жодного разу не було зроблено будь-якої спроби у перешкоджанні довозу людей у м.Київ на Майдан, – написано у листі.

Під зверненням підписались голови партій “Удар”, “Свобода”, “Батьківщина” у місті Кременці, а також ректор Кременецького педагогічного інституту і отець Володимир Бутрак, який є настоятелем храму Преображення Господнього.

Доба

Коментарі вимкнені.