Спецдільниця у Тернополі: «таємничий» список виборців та підсумкове засідання без спостерігача

На спеціальній дільниці у Тернополі комісія проводила голосування за списком виборців без відповідної печатки та не впускала спостерігача на своє підсумкове засідання. На місце події було викликано правоохоронців.

Як повідомляє спостерігач Громадянської мережі ОПОРАна спеціальній виборчій дільниці № 611175, яка знаходиться у Тернопільській обласній клінічній комунальній психоневрологічній лікарні, список виборців по якому відбувалось голосування був переписаний та не містив необхідної печатки. На запитання спостерігача чому так відбувалось, голова комісії Мандзій Ярослав Миколайович (Радикальна партія Олега Ляшка) пояснив, що комісія склала новий список виборців в алфавітному порядку для зручності, а печатку не поставили, бо не встигли. У цей момент голова ДВК поспішив проставляти печатку відповідної дільничної виборчої комісії на аркушах списку виборців.

Коли представник ОПОРИ почав знімати це на відео, голова комісії сказав, що оскільки він зареєстрований як спостерігач, а не як журналіст, то не має права цього робити. Проте, в свою чергу комісія відмовилась реєструвати його як кореспондента.

О 20.00 год. міліціонер зачинив двері, а оскільки спостерігач в цей момент був в коридорі, то потрапити  у приміщення уже не зміг. Спостерігач викликав міліцію та написав заяву про неналежне ведення документації дільничною виборчою комісією та позбавлення його права бути присутнім при підрахунку голосів.

Коментарі вимкнені.