Тернопільські свободівці б’ються у припадках агонії?

Після Революції гідності Тернопільську ОДА очолив нардеп від «Свободи» Олег Сиротюк.

Керівником області він був суто номінальним. Адже всі кадрові питання вирішували нардепи Кайда, Деревляний і Побер, а всі справи в адміністрації перетягнула на себе Чашка.

Працівники ОДА пригадують, як в кабінеті Сиротюка вказані нардепи засиджувалися допізна, ділячи посади «за квотним принципом».

Після перемоги Порошенка на президентських виборах, в Сиротюка ще залишалися теоретичні шанси зберегти посаду за собою, про що ТТ писав в статті Хто стане намісником Петра І на Тернопільщині

Але зараз його звільнення – питання часу. Про що ТТ також писав у статті Чи залишить Барна на посаді керівника Тернопільщини Сиротюка?

Зрозумівши, що більше ділити на трьох не виходить, Деревляний та Побер дали собі спокій.

Але не Кайда.

Підприємливий політик відразу зрозумів, що більше такої «халяви» не буде і почав проводити свою «кадрову роботу».

Вже не в одному районі люди скаржилися на те, що представники Народного депутата України свободівця Олексія Кайди вимагають писати заяви за звільнення з займаних посад, мовляв, всі вони вже «продані» свободівця та їхнім прихильникам. І призначити нових людей має ще поки що діючий голова ОДА Олег Сиротюк.

Якщо Олексій Петрович буде продовжувати в такому ж дусі, то майбутній керівник області матиме серйозні кадрові проблеми: адже звільнити державного службовця чи керівника установи, який прийнятий на роботу за контрактом, не так то просто.

Враховуючи, що на рівні України свободівці вже заявили, що планують перейти в конструктивну опозицію до Президента Порошенка, то звільнення осіб з обойми Кайди автоматично означатиме розправу з опозицією.

І лідером її на Тернопіллі може запросто стати звільнений Сиротюк.

“Тернопільський тиждень”

-1 thoughts on “Тернопільські свободівці б’ються у припадках агонії?

  • 10:54 | 26.06.2014 о 10:54
    Permalink

    ще чуть і всі ці сволотівці стануть івсторією а про Кайду і його гонців тут чиста правда, тільки одне не сказано – в деяких районах вони прямо кажуть тим на кого наїзжають, що не хочеш писати заяву на звільнення то плати.

  • 13:52 | 27.06.2014 о 13:52
    Permalink

    в районах голови РДА-“свободівці” примушують держслужбовців писати заяви на звільнення

Коментарі вимкнені.