Тернопільських «свободівців» «розвели» як кошенят

Нещодавно тернопільська обласна рада отримала керівника – «порошенківця» Віктора Овчарука.

Хоча, як відомо «Номер один», буквально за день до цього ВО «Свобода» розраховувала на те, що зуміє «просунути» Олега Сиротюка на посаду голови.  Домовленості велися з усіма: починаючи від «Батьківщини» та «Самопомочі», закінчуючи молодим «УКРОПом» та Радикальною партією.

У результаті – «розвели» як кошенят. Навіть домовленості на рівні Києва між лідерами «Свободи» Олегом Тягнибоком та БЮТ Юлією Тимошенко не зуміли «переламати» Василя Деревляного, який зіграв власну гру в раді.

«Номер один» відомо, що під час першої сесії до очільника «Батьківщини»  неодноразово телефонувала Юля Володимирівна, аби проконтролювати за тим, щоб він виконував партійні домовленості. Однак «бютівці» області «відправили» Тимошенко «далеко і надовго».

Така ситуація може стати початком конфлікту між очільниками вищезгаданих політичних сил і розірвати раніше підписаний «пакт» спільних дій. І виллється це все на місцевий рівень, адже, за нашими даними, Юля Тимошенко незадоволена недисциплінованими «підданими» й ініціюватиме позбавлення мандатів (новий закон «Про місцеві вибори» це дозволяє). Для чого такі жертви? За місце першого заступника голови, яке Василю Деревляному пообіцяли в разі «позитивного» голосування «Батьківщини». Ба більше! Перші особи партії особисто контролювали кожну «галочку» в бюлетені, поставлену однопартійцями.

Та після бійки кулаками не махають. Варто визнати, що найбільшим «профаном»  цієї сесії стала «Свобода». Окрім своєї латентності, не зуміла показати роботу, і, будучи другою за кількістю депутатів у раді, фракція втратила шанс очолити область бодай на рівні державного самоврядування. Не мають амбіцій «свободівці» і на крісла заступників, іншими словами: «Або голову – або нічого».

Коментарі вимкнені.