У кого з тернопільських кандидатів у депутати буде найпозитивніша кампанія

Назар Зелінка знайшов майже ідеального кандидата у Тернополі. Про це він пише у мережі Фейсбук.

Я йому буду всіляко допомагати та агітувати за нього.
Бо людина, яка пройшла практично весь майдан, хоча не кричала про це, а просто працювала і боролася для спільної перемоги. Людина, яка залишивши вдома сім’ю – дружину та чотирьох дітей, добровільно в липні зголосилася в Збройні сили України, так, так не в добровольчий батальйон чи батальйон територіальної оборони, а саме в регулярні війська.
Зараз служить в РОЗВІДРОТІ.
Людина, якій реально того не треба було, бо він дійсно має що втрачати, але людина, яка чітко розуміє, що якщо всі будуть ховатися за дітей, сім’ї, бізнеси і роботи, то ворог буде топтати українську землю ще довго. Людина, в якої змалку закладені дуже правильні цінності, бо батько відбув табори в Сибірі, з малого він виховувався в Пласті, і Пластова присяга для нього була дороговказом по життю. А головне він під час виборчої кампанії не приїде за себе агітувати, бо захищає Україну від російського агресора. Зараз він в досить гарячих місцях українського донбасу, де точно сказати не можу, але хто знає де 128-а гірсько-піхотна бригада, той знає.
Це буде унікальна виборча кампанія по декількох показниках. По перше, бо без кандидата на місці, він воює, і з ним рідко коли є зв’язок. Друге бо фактично повністю волонтерська. Реально його друзі і знайомі просто по дружньому йому її будуть робити.
Коли його дітлахи з друзями приходять в штаб і питаються чим можуть допомогти татові, то ти розумієш, що робиш правильно.
Кампанія буде максимум на позитиві та конструктиві. Будемо старатися донести максимальному колу тернополян інформацію про нього.
Цей кандидат – Тарас Пастух! Він не зрадив своїх присяг!
Хто має бажання підтримати і допомогти – пишіть, роботи багато!
Повертався живим, друже!
І дякую!

-1 thoughts on “У кого з тернопільських кандидатів у депутати буде найпозитивніша кампанія

 • 13:08 | 3.10.2014 о 13:08
  Permalink

  а хто такий той зелінка щоб з його думкую рахуватись.пане пасту перестань нанімати якигось не зрозумілих людей щоб вас вихваляли ви як були гімном з джоджиком так і залишетесь а на війні піаритись не можна

 • 16:38 | 3.10.2014 о 16:38
  Permalink

  Найкращий піар – реальні справи. Наприклад, Ковалик з Самооборони працював і на Майдані, і для Ато зараз працює. І цим не піариться

 • 18:16 | 3.10.2014 о 18:16
  Permalink

  підтримую ternopil. піаряться на війні, наробивши проблем в бізнесі. В Верховну раду треба того,в кого бізнесова минуле не таке забруднене – наприклад Івана Ковалика, бізнесу взагалі не має

 • 00:45 | 4.10.2014 о 00:45
  Permalink

  коавлик має бізнес з майдану

Коментарі вимкнені.