У Микулинцях затримали «чорних агітаторів» від УДАРу з ножем і сльозогінним газом

Кілька годин тому в Микулинцях, що на Теребовлянщині, місцеві мешканці затримали двох агітаторів, які поширювали «чорні листівки» щодо кандидата від об’єднаної опозиції Апостола Михайла.  Про цю ситуацію розповів свідок тих подій пан Ярослав.

“Я зі своїми друзями їхав через Микулинці. Нас було четверо чоловік. В центрі містечка – троє молодих осіб з пакунками бумаги А4. Я зупинився, просто запитався, що там, оскільки я є уповноваженою особою партії «Нова політика». Словом, беру участь у виборчому процесі. Агітатор той пакунок, притиснув до грудей, мене це насторожило. Я вийшов з машини, кажу, можна поцікавитися, що ти таке розносиш? Він відкрив і показав, що там листівка А4, де з двох сторін заголовок «Правда про дві судимості Апостола», фотографія кандидата Михайла Володимировича Апостола, точно така, яка публікувалася в Новій Тернопільській газеті. Внизу пише «Надруковано на власному обладнанні, тираж 60 000 примірників, відповідальний Довбуш О.В.».

Ми запитали, де троє молодиків це взяли?

– У Тернополі, біля готелю «Україна», – відповів один з «чорнушників».

Поки він мені це говорив з другої сторони інший агітатор витягнув ніж і почав лякати моїх друзів. Вони вибили ніж, тоді він взяв сльозогінний балончик і намагався забрискати  обличчя. З трьох «чорних» агітаторів, двох вдалося затримати. Найзлісніший, той що був з ножем і балончиком утік.

Правоохоронці прибули на місце інциденту швидко, бо перебували поруч, працюючи над іншою справою. Наразі все це документується.

– Та не переживай, – витягне нас Микола, сказав один із затриманих іншому. Ударівці не кидають один одного у біді.”

За словами пана Ярослава, це не вперше за ці вибори він стикається з такими провокаціями. Два тижні тому в селі Дарахів Теребовлянського району невідомі поширили фальшиву газету «Чесно» в якій також облився брудом кандидат від об’єднаної опозиції Апостол Михайло.

-1 thoughts on “У Микулинцях затримали «чорних агітаторів» від УДАРу з ножем і сльозогінним газом

 • 17:19 | 25.10.2012 о 17:19
  Permalink

  ЦЕ АГОНІЯ!!!! Апостол ВПЕВНЕНО проходить у парламент….Інтересно лишень оде,чи це опоненти,чи діюча влада “тресе штанками” що прийде людина яка буде їх ставити на місце?

 • 19:57 | 25.10.2012 о 19:57
  Permalink

  Апостол має усі шанси перемогти.І цей бруд що поливають “самі чесні” нічого не вдіють. Ми за Апостола!

 • 00:31 | 26.10.2012 о 00:31
  Permalink

  Апостол буде когось ставити на місце? Не смішіть мої тапочки! Спочатку квартирку візьме в Києві потім по кабаках буде лазити і ксівою розмахувати.

 • 11:12 | 26.10.2012 о 11:12
  Permalink

  Та про що ви говорите, ви тільки прчитайте, як художньо все розписано! “… Агітатор той пакунок, притиснув до грудей, мене це насторожило. Я вийшов з машини, кажу, можна поцікавитися, що ти таке розносиш? Він відкрив і показав, що там листівка А4”. Скажіть, хіба не смішно, що агітатор,який роздає агітацію, відмовляється людині давати,а потім дає, і розповідає, що взяв під Україною) і все почалося вакурат після того, як Кайда заявив, що була провокація в Монастириську, мусили ж щось вигадати нашвидкоруч! А потім події розгортаються як в бойовику: ніж, балончики, а за іншими даними – газовий пістолет…

 • 15:40 | 27.10.2012 о 15:40
  Permalink

  Пройдіться по району і будете знати правду а не писати туфту.Тільки Апостол а не олігархи київські
  ,забудуть про район вже в перший тиждень.Глибоко вас мають Люшняк і Давиденко.Це все гроші дозволяють їм так брехати на Апостола.краще б в дитячі садки занесли де немає першого необхідного.Апостол один чесний і справедливий це наша людина нашого району!

Коментарі вимкнені.