У Тернопільській ТВК фальсифікують вибори?

Представник ГМ “ОПОРА” Ігор Процик став свідком того, як під час засідання Тернопільської ТВК невідомий чоловік приніс у кімнату, де працює комісія, пакунок загорнутий так, як запечатують протоколи ДВК, – повідомляє УНН.

Ігор Процик почав відразу ж це фільмувати на мобільний телефон, а голова ТВК  Михайло Василик  та його заступник Андрій Душак почали перешкоджати зйомці.

“Члени комісії почали силою виштовхувати мене з приміщення ТВК. Після чого голова ТВК Віктор Дрозд поставив на розгляд комісії питання про заборону перебування в приміщенні ТВК “фізичної особи” , яка перешкоджає роботі комісії. На прохання надати копію рішення, отримав відмову. На мої прохання пояснити, що то за документи і на зауваження, що я – не фізособа, а журналіст і представник “ОПОРИ”, голова ТВК лише кричав, що я заважаю йому працювати. Я викликав міліцію” – зазначив у коментарі І.Процик.

Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці вивчають усі обставини конфлікту і знайомляться з відеоматеріалом, який надав представник “ОПОРИ”.

Коментарі вимкнені.