У Тернополі реклама колишніх регіоналів викликає агресію (фотофакт)

У місті Тернополі на вулиці Збаразькій встановили білборд партії «Опозиційний блок». Не пройшло і декілька днів як знайшлися радикальні противники цієї політичної сили, які червоною фарбою пошкодили політичну рекламу.

Довготерміновий спостерігач ОПОРИ по округу №163 у місті Тернопіль Василь Томчишин зазначає: «Запитавши перехожих про їхнє ставлення до таких радикальних методів боротьби з цією політичною силою, більшість радила використовувати більшу кількість фарби. На Тернопільщині будь-яка реклама, агітація політичних сил, які заплямували себе за часів Януковича, викликають тільки агресію».
Відзначимо, що це перший випадок застосування фарби для нищення агітаційних матеріалів політичних конкурентів у Тернополі. Однак і він може кримінально караним правопорушенням, адже згідно з ст. 157 п.2 Кримінального кодексу України: «Ті самі діяння, поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна, або іншим способом, – караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років».

Коментарі вимкнені.