Волонтери та Петро Гадз подарували бучацьким школярам український прапор з передової (фото)

Учні Озерянської школи, що на Бучачині, отримали у подарунок для власного музею український прапор із передової АТО. Ініціатором такої акції є голова наглядової ради ТОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз та волонтери групи «Схід і захід єдині».
«Незабутньою була зустріч з діточками Озерянської школи Бучацького району куди нас запросив пан Петро Гадз, – розповів один із координаторів волонтерської групи «Схід і захід єдині» Василь Конько. – Петро Гадз порадив нам для музею школи подарувати один з українських прапорів підписаний бійцями на фронті зі словами подяки нам за допомогу.»
Василь Конько при передачі його директорові школи, розповів школярам та вчителям про останні події на фронті та про нашу волонтерську групу. Для найменших дітлахів Петро Гадз заспівав навіть пісень і про лисичку і про зайчика. Це і не дивно адже він матеріально опікується цими закладами тому радий кожній зустрічі з дітьми. Усі дорослі допомагали йому у співах звичайно як могли, діти були раді. Та найбільше задоволення для найменших звичайно було доторкнутися до нагород Василя Конька, діти завжди діти і людина у військовій, чи то пак, тепер у волонтерській формі завжди бажаний гість.

Коментарі вимкнені.