Виборчу кампанію до Верховної ради Віталій Максимов розпочав не дуже гарно

Розпочалась виборча компанія і кожен з кандидатів до Верховної ради намагається привернути увагу до себе улюбленого.

“Зкреатив” і кандидат по Тернополю Віталій Максимов – він роздаватиме подарунки за кращі малюнки-послання  бійцям, що служать в зоні АТО. А найкращий малюнок буде вибиратись методом голосування на його ж сайті.

Чимало волонтерів вважають цю затію ганебною. Зокрема волонтер, організатор Форуму Солідарності Волонтерів у Харкові Наталя Яковлева, яка особисто знає більше як 10 тисяч волонтерів, прокоментувала громадському діячу Володимиру Ханасу це одним нецензурним словом.

– Також Наталя постійно підкреслює, що нема більших і менших волонтерів, кращої та гіршої підтримки. Люди, або роблять щиро, або ні. Насправді це і є філософією волонтерства. Кожен з нас сам вирішує -тратити свій час і ресурси, задля допомоги іншим, чи не робити цього. Творчість дітей і їх підтримка АТО – взагалі унікальне явище. Вони все роблять чесно і щиро. І ті, хто навчаються в елітних художніх школах, і ті, котрі знаходяться на лікуванні від важких хворобах в інтернатах. Честь їм і хвала. Якщо є люди у котрих є ресурси, для проведення масштабних заходів – то спеціально для них – пропозиція від ветеранів польської “Солідарності”. Вони знайшли можливість представити жителям Варшави малюнки тернополян – учнів початкових класів – на виставці у Польщі. І ще одне, я добу вирішував, чи писати про цю ситуацію – керівниці вінницьких “бджілок” Ларисі Полулях. У мене не витачило сміливості. Думаю, що мінімальне, щоб вона сказала: “Володю, зроби щось з цими ідіотами сам..”, – каже пан Володимир.

Тому, запевняє громадський діяч, не можна такого робити, а таких політтехнологів потрібно гнати у шию.

-1 thoughts on “Виборчу кампанію до Верховної ради Віталій Максимов розпочав не дуже гарно

 • 17:55 | 29.09.2014 о 17:55
  Permalink

  робити з подарунків бійцям змагання? на таке тільки колишній мент Максімов міг піти… Буду голосувати за Ковалика по Тернополю і за Народний фронт Яценюка по списку

 • 18:35 | 29.09.2014 о 18:35
  Permalink

  Максимов робить добрі спрви. Таким чином, діти будуть активніше малювати, адже це їхня робота теж.

 • 18:58 | 29.09.2014 о 18:58
  Permalink

  кожний помагає, як хоче. ВІн робить так, я не вважаю це не правельно. Принаймі не бреше, що в АТО

Коментарі вимкнені.