Як одна з партій використала 80% виборчих коштів на чорнуху

Про це розповідає лідер “Громадянської позиції” у Тернополі Петро Ландяк.

Напередодні голосування, три дні поспіль, на телеканалі ТВ-4 було показано ролик  “Про що голосував і не голосував Ландяк”. За словами Петра Ландяка ролик з брехливою інформацією та перекрученими фактами замовила партія “Республіка”, яка “ішла” на вибори до Тернопільської міської ради.

Очолювала список цієї партії заступник  начальник управління міської ради Ольга Заверуха. В їхньому списку було 23 особи, з них 10 безробітних, 8- працівників міської ради, її комунальних підприємств та пов’язаних з міською радою осіб , 1 -викладач коледжу, 1- працівник банку, 1 -технік , 1-приватний підприємець, 1 – директор якогось підприємства.

– На своє звернення від ТВК отримав відповідь , згідно якої замовлений фільм про мене, для цієї “партійки”, коштував 33 тис.грн. Цю групу людей вів та фінансував НАДАЛ , щоб МОЧИТИ МЕНЕ! ЗАЗНАЧАЮ, що повний бюджет кампанії цієї “партійки”, яка виконала кілерське завдання мера становив 42,5 тис.грн., тобто для мого очорнення вони використали майже 80% свого бюджету і лише 9500грн для своєї реклами. Питання:  їхнє завдання було попасти в міську раду чи очорнювати інших, – каже Петро Ландяк

До речі, пан Петро цілком можливо може подати  до суду.

– А Надал запросивши до себе цього тижня наших депутатів сказав, що потрібно перелистати сторінку і почати з нового листа. Не заперечую, однак було б добре набратись мужності і хоча б вибачитись за те болото і брехню ,яку він творив зі своєю командою та розкидав на інших кандидатів, адже ніхто крім нього чорним піаром під час виборів не займався!

 

Коментарі вимкнені.