За тернопільську обласну раду взявся Сергій Надал

Напевне, немає такого тернополянина, який би не смакував новину про те, що місцеві свободівці оголосили ультиматум самому Президенту Януковичу. Такого роду заява була поширена прес-службою обласної організації ВО “Свобода” і була активно тиражована місцевими та загальнодержавними ЗМІ.

От тільки відшукати цю новину на сайті партії нам не вдалося, хоча всі журналісти, які її поставили на сторінках своїх інтернет сайтів, переконують, що бачили її на власні очі.
Питання до “патріотів”: чому з публічного інтернет простору зникла така заява?
Наше припущення просте: є домовленості між керівництвом ВО “Свобода” та впливовими особами в Партії регіонів щодо вирішення ситуації в Тернопільській обласній раді.
Ми припускаємо, що вже зовсім скоро при підтримці провладних депутатів буде обрано голову обласної ради, який обов’язково буде свободівціем (можливо ним стане той же В.Хомінець), взамін тягнибоківці відмовляться від ідеї введення своїх депутатів (тим більше, що їхній професійний рівень бажає кращого) і проголосують за обласний бюджет.
Саме тому радикальна заява про ультиматум Президенту і була прибрана з офіційного партійного сайту.
Зацікавлення в прийнятті обласного бюджету має особисто мер міста Сергій Надал. Адже якщо до 1 квітня бюджету не буде, то мер, який почав нарешті мислити як господарник, банально не встигне освоїти кошти на капітальні видатки: на тендерні процедури піде трохи часу, а в жовтні ці гроші вже нікому не потрібні.
В середовищі обласних депутатів-свободівців говорять, що ідеологом такої публічної погрози був депутат Леонід Бицюра, що зараз намагається бути активним та популяризувати свої думки політичного змісту. Це його своєрідна помста за те, що партія вирішила зробити ставку при висуненні кандидата на посаду голови обласної ради не на нього.
Однак, ситуація насправді не така проста, як видається на перший погляд. 20 березня відбулась погоджувальна нарада в обласній раді, на якій фракцію ВО «Свобода» представляла людина, яка до обласної ради не має жодного (!) відношення – все той же міський голова Сергій Надал.

Серед присутніх відразу почалися розмови та фантазії на тему: куди поділился голова фракції Марія Чашка та голова обласної організації ВО «Свобода» Володимир Стаюра? Чому саме Надал? Чи знає Тягнибок про це, чи може навпаки – з його санкції та ініціативи все це і відбувається?
За нашою інформацією з іншого свободівського джерела, домовленості з регіоналами таки дійсно існують, а Чашку та Стаюру почали вважати неблагонадійними для реалізації таких задумів. Тим більше, що вони підпадають під безпосередній вплив того ж пана Бицюри.

Кілька днів тому Леонід Олексійович перебував у Києві, вирішуючи питання «шкурного» характеру: він таки хоче бути висуванцем партії на посаду голови обласної ради. Він навіть не був на засіданні виконавчого комітету, на якому піднімали тариф на проїзд.

Таким чином, Надал, відпустивши Бицюру до Києва, сам собі зробив ведмежу послугу: Леонід Олексійович завжди зможе сказати, що він не голосував за таке болюче для тернополян рішення. А це чи не найбільша електоральна база. Саме завдяки своїй обіцянці безкоштовно возити всіх пенсіонерів (до речі, так і не виконаній) Сергій Надалі став мером.
В сухому підсумку ми маємо згоду зібрати сесію у вівторок, 26 березня,про що сьогодні повідомили офіційно в облраді (до речі, минулої п’ятниці, 22 березня, на засіданні ТВК знову не ввели депутатів, оскільки традиційно не було кворуму – прим.ТТ)
Отже, за справи облради взявся сам мер Тернополя – залишається на практиці переконатися, чи не розгубив він свої можливості впливати на ситуацію.

Нагадаємо, 26 березня о 10.00 у сесійній залі адмінбудинку Тернопільської обласної ради має відбутися ІІ пленарне засідання 45 сесії Тернопільської обласної ради…

«Тернопільський тиждень»

Коментарі вимкнені.