Батіг Уповноваженого Президента Юрія Павленка на Тернопільщині подіяв дуже добре (фото)

Нещодавно ми писали, що Уповноваженого Президента Юрія Павленка у тернопільській дитячій лікарні вразили дзюраві та гнилі матраци.

“Склалось враження, що сюди 20 років не ступала нога чиновника. Диряві, гнилі матраци віддав голові райдержадміністрації. Завтра мають бути нові, а найближчим часом – ремонт. Особисто контролюю”, – ділився враженнями  тоді від облаштування лікарні Уповноважений Президента.. 

Станом на 10.10.2013 р. в дитячому відділенні Бережанської центральної районної комунальної лікарні замінено на металопластикові 36 віконнних та 35 дверних блоків, всю електропроводку, повністю оновлено каналізаційну систему та водопостачання. Кошторисна вартість проектних робіт становить 600 тис. грн.

Також днями з робочим візитом у центральній районній комунальній лікарні побував  і голова Бережанської райдержадміністрації Я.Тринька, де спільно з начальником відділу охорони здоров’я РДА М.Липним, здійснено обхід приміщень, у яких ведуться ремонтні роботи та подав  ряд зауважень і пропозицій щодо покращення ремонтних робіт, – повідомляє пес-служба ДОЗ ТОДА.

Юрій Павленко Бережани

Коментарі вимкнені.