Нове обличчя Гусятинської школи

Завдяки організаторським здібностям директора ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин Олександри Демкури, її наполегливості та вмілому господарському підходу до справи сьогодні Гусятинська школа І-ІІІ ст. має нове обличчя: усі класи чисті, охайні, поступово здійснюється ремонт у коридорах та сходових, кабінети оформлені на належному рівні, покращується їх матеріально-технічне оснащення, пришкільна територія радує око.

Лише за короткий проміжок часу (від січня до березня 2018 року) під час зимових та весняних канікул і карантину у школі проведено чимало робіт:
1) заміна системи опалення та старих металевих труб водопостачання і водовідведення на металопластикові з підвального приміщення по 3-ій поверх у лівому крилі (початкові класи);
2) заміна системи водопостачання та водовідведення у їдальні, спортзалі, роздягальнях спортзалу, внутрішніх вбиральнях, кабінеті медсестри;
3) заміна лічильників обліку води та частково труб у підвальному приміщенні;
4) капітальний ремонт 11-го та 17-го кабінетів школи зі встановленням стелі «Армстронг»;
5) капітальний ремонт сходових (старші класи, праве крило).
Практично весь об’єм робіт виконано власними силами технічного персоналу та заступника директора школи з адміністративно-господарської діяльності Шеверноги М. І.
Із зварювальними роботами допомогли працівники ТОВ «Олбрізсервіс» та Гуцкалюк П. Г. “Особлива подяка Стусу Володимиру Євстаховичу за активну участь у всіх ремонтних роботах”, — зазначають у школі.

Коментарі вимкнені.