На Тернопільщині над депутатами чиниться відкрита політична розправа при підтримці прокурора?

Шановні громадяни, підтверджую заяву депутата Козівської районної ради Володимира Олексійовича Прокопова, проте що в Козівському районі діє підпільне мафіозне огрупування під керівництвом голови райдержадміністрації Пудлика Ю.Й. та в сприянні прокурора району Юсипіва Р.В. А також повідомляю Вас, що 11 липня 2011 року головний лікар Козівської центральної районної комунальної лікарні (далі КЦРКЛ) Дзьордзьо Юрій Павлович, зловживаючи своїм посадовим становищем без дозволу депутатів Козівської районної ради, з метою недопущення до роботи призначеного головою ОДА Хоптяном В.А. лікаря вищої категорії Петрицина Т.Й., який на п’ятій сесії районної ради заявив, що покінчить з проявами поборів та хабарництва, перед початком засідання cесії районної ради шостого скликання під погрозою звільнення з роботи – завів до залу засідання майже весь колектив 65 медичних працівників, лікарів, середній персонал хірургічного, реанімаційного відділення та інших, і тим самим порушуючи закон, не зважаючи, на прохання голови районної ради Репели П.Й. заступника голови районної ради Лазарчука О.В. та депутатів районної ради залишити п’ят- десять представників,  які б змогли висловити свої погляди – відмовився це зробити.

Головний лікар ЦКРКЛ Ю.П. Дзьордзьо зловживаючи своїм посадовим становищем організував та привів майже весь персонал КЦРКЛ на засідання сесії районної ради, розуміючи, що такими діями можна зірвати проведення районної сесії шостого скликання з метою недопущення створення комісії по перевірці надання медичних послуг в КЦРКЛ, та відсторонення від посади новопризначеного начальника відділу охорони здоров’я Козівської РДА Петрицина Т.Й. який привселюдно заявив, що побори та хабарництво в лікарні носять системний характер.

Враховуючи ту ситуацію, що медичними працівниками під керівництвом головного лікаря були покинуті свої робочі місця (пости), де знаходилися хворі та тяжко хворі пацієнти,  які були залишені на призволяще без надання належної медичної допомоги на період, з 9.30 до 15.00 години, за  час перебування лікарів в сесійному залі, головним лікарем КЦРКЛ Дзьордьо Ю.П. вчинено злочинні дії за якими спокійно спостерігав та підтримував голова Козівської райдержадміністрації Ю.Й. Пудлик. Звертаюся до голови ОДА Хоптяна В. А. з просьбою прийняти відповідні дії адміністративної відповідальності до цих горе керівників. Бо в зв’язку з неналежним систематичним не реагуванням на ці та інші грубі порушення законів прокурором району Юсипів Р.В., ситуація в районі з кожним днем стає складнішою та некерованою.

Не дивлячись на неодноразову спробу зірвати проведення сесії районної ради працівниками лікарні, депутати своєю більшістю прийняли рішення створити тимчасово діючу комісію по перевірці діяльності КЦРКЛ, до роботи в якій будуть запрошені фахівці Служби Безпеки Украйни та МВС України в Тернопільській області по боротьбі з економічною злочинністю. Комісія створена для встановлення та підтвердження озвучених депутатами зловживань головним лікарем та окремими лікарями по наданню медичних послуг населенню району, а також підтвердження чи спростування озвучених депутатами випадків  постійних поборів за прийомом на роботу в Козівську центральну району комунальну лікарню, в якій зі слів депутатів корупційні дії є на кожному кроці, бо  існують побори, здирництво та хабарництво з метою особистого збагачення головного лікаря Дзьордзьо Ю.П. та  деяких окремих лікарів, про що всі  знають, але не можуть протистояти через мовчання та підтримку голови Козівської райдержадміністрації та прокурора району.

Голова Козівської РДА  Пудлик Ю.Й., який зловживаючи своїм службовим становищем вже не один рік, будучи на своїй посаді, прикриває корупційні дії, а також нечистих на руку посадовців так як бере з них хабарі, має матеріальне збагачення, а чесним порядним фаховим працівникам створюються перешкоди,одних за озвучену правдиву інформацію звільняє  з роботи за видуманий прогул, інших за оприлюдненні наміри боротися з корупцією в медичній галузі  не допускає до роботи, навіть коли вони вже погоджені відповідними службами та затверджені на посаді.

Що підтверджується слідуючими наведеними прикладами: голова РДА Пудлик Ю.Й. не допускає погодженого та затвердженого всіма необхідними службами Тернопільської ОДА, головним управлінням охорони здоров’я  ОДА, начальником Буртняк М.М., та головою ОДА Хоптяном В.А. на посаду начальника відділу охорони здоров’я Козівської РДА Петрицина Т.Й. лікаря вищої кваліфікаційної категорії, депутата районної ради, голову постійної комісії районної ради по питаннях охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, член Національної спілки журналістів України.

Замість продуктивної праці, голова РДА Пудлик Ю.Й. разом з головним лікарем Дзьордзьо Ю.П. та бездіяльністю прокурора Козівського району Юсипів Р.В. створюють в районі безлад та хаос, що не згуртовує людей, а роз’єднує, бо на посади не беруться в Козівському районні – якщо не дають хабарі та  ще й не малі.

За відкриті виступи та озвучені депутатами районної ради, неодноразово на засіданнях сесій районної ради заяви про корупційні дії та  зловживання голови РДА Пудлика Ю.Й.,  вимагання хабарів, здирництво побори – головним лікарем Дзьордзьо Ю.П. і деякими іншими окремими лікарями, над депутатами чиниться відкрита політична розправа при підтримці новопризначеного прокурора Козівського району Юсипів Р.В. У своїх зверненнях та скаргах на зловживання  головного лікаря Дзьордзьо Ю.П. люди  просять порятунку та захисту, бо здоров’я людини є найцінніший скарб і за його збереження вони навіть розуміючи, що стають співучасниками злочину, у безвиході    погоджуються платити хабарі.

В заявах та виступах депутатів районної ради неодноразово наголошувалося, що в громадськості нашого району виникає сумнів,проте що головний лікар Козівської центральної районної комунальної лікарні Дзьордзьо Ю.П. не знає, що навіть за так звані «добровільні пожертвування» в пацієнтів, мешканців району вимагають конкретні суми грошей, наприклад за аналізи крові 5-10 грн., за УЗД – 101 грн., за ЕКП – кардіограми серця – 10 грн., за виписування історії хвороби, при поступленні у відділення районної лікарні – 20 – 30грн.і це носить постійний характер, а навіть якщо пацієнт, чи хвора людина має меншу суму, то не приймають, а тільки такі суми які вказані з подачі головного лікаря та адміністрації лікарні, які ж то добровільні пожертви якщо вказана конкретна сума грошей? Під прикриттям – головного лікаря Дзьордзьо Ю.П., в цих корупційних схемах задіяні декілька осіб а решта медичних працівників Козівської ЦРКЛ чесні та порядні люди. Своїм повідомленням я не принижую честь та гідність і ділову репутацію в цілому всіх  медичних працівників, а окремо взятих лікарів перевертнів які повинні відповісти за свої злочинні дії згідно чинного законодавства України.

В Козівській ЦРКЛ 50% – лікарів пенсіонерів, такий стан справ  і серед середніх медичних працівників, медичних сестер та фельдшерів, які є постійно залежними від головного лікаря бо бояться скорочення від нього, а тому більшість служить йому таким способом, що збирають підписи на неугоджених головному лікареві, а також на захист його – як хабарника та здирника. Доказом цього є озвучені мною лікарем з 30 річним стажем роботи фактів поборів та хабарництва, а також населенням району та пацієнтами, але не бажання голови Козівської райдержадміністрації Ю.Й. Пудлика та прокурора Юсипіва Р.В.  працювати на користь людей, а не купки, добре організованої мафіозної структури в Козівському районі робить наш район неперспективним, в тому числі створює пародію в системі охорони здоров’ я, а тому ми повинні викривати і  притягувати до відповідальності таких осіб, але без належної допомоги правоохоронних органів, СБУ України ми не можемо позитивно вирішувати ці проблеми які оприлюднені на сесії районної ради і спрямовані на захист громадян, мешканців, які проживають в районі, бо такі корупційні дії в районній лікарні носять системний характер, який веде до над високого  особистого збагачення окремих осіб створення добре організованих корупційних схем та до знищення охорони здоров’я і унеможливлює  впровадження медичної реформи та веде до повного занепаду економіки району. Бо вище вказаними і іншими посадовими та службовими особами через корупційні схеми, прикриття та кругову поруку процвітають побори та хабарництво, а також у величезних сумах ними розкрадаються бюджетні кошти.

А тому, а тому враховуючи неодноразові звернення громадян та жителів Козівського району до депутатів районної ради, зі скаргами на побори та хабарництво КЦРКЛ депутатами направлено депутатський запит до головного лікаря з проханням надати інформацію з питань господарсько-фінансової діяльності, фінансування та використання коштів Державного бюджету. За 2010 та поточний 2011 роки, але надана ним відповідь від 09.06.2011 р. була дана поверхневою та неправдивою. Згідно поданої інформації про перелік платних медичних послуг, які надавалися Козівської ЦРКЛ – 2010 -2011 рр. не вказано куди витрачені зібрані кошти, на які цілі? А це становить 300 тисяч гривень за рік. Сума не маленька, а тому головний лікар КЦРКЛ Дзьордзьо Ю.П. має можливість по сім  разів на рік відпочивати в Німеччині та Ізраїлі.  Керуючись ст.. 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Козівська районна рада вирішила: обрати та затвердити тимчасову контрольну комісію з питань перевірки надання медичних послуг, організації матеріально-технічного та фінансового забезпечення діяльності Козівської ЦРКЛ, склад якої був затверджений  на засіданні Козівської районної ради шостого скликання  Тернопільської області, а тому виходячи з вище наведених фактів зрозуміло, чому такий супротив організований головним лікарем Дзьордзьо Ю.П.  та окремими особами. Все це  створює нездорову ситуацію, яка поглиблює зневіру в людей в цілому до влади вищого рівня по проведенні реформ та поглиблює загальну кризу в районі.

Враховуючи наведені ці та багато інших неописаних фактів зловживань на які в мене є  підтверджуючі докази по здійсненню корупційних дій головним лікарем, який прикривається заступництвом голови Козівської РДА Пудликом Ю.Й. та прокурором району Юсипівом Р.В. Бо разом в команді вони чинять корупційні дії по привласненні великих коштів з держбюджету району та у здирництві з громадян, шляхом поборів, хабарів,  вимагання грошей для власного збагачення, що наносить великі матеріальні збитки державі та громадянам і унеможливлює проведення реформ в Україні, які перед президентськими виборами обіцяв кандидат в Президенти В. Янукович, я лікар вищої категорії, депутат Козівської районної ради прошу підтримки і допомоги з метою притягнення відповідальності цих шахраїв .

Незважаючи на те, що ми депутати районної ради неодноразово зверталися до голови Козівської РДА та правоохоронних органів району, узвучували всі ці та інші корупційні дії на виступах при проведені  сесій районної ради, неодноразово зверталися до прокуратури району в особі прокурора Юсипіва О.В. для прокурорського реагування по ти та інших зловживаннях, але результатів ми не бачимо, змін в районі не відбувається, а криза все більше і більше поглиблюється і надалі зростає стривоженість громадян бо ніяких покращень немає, а район в цілому під керівництвом таких горе – керівників йде до повного занепаду та знищення, тому що головою РДА Пудликом Ю.Й., головним лікарем Дзьордзьо Ю.П. прокурором району Юсипів Р.В. не робиться жодних радикальних кроків для виходу з такої надскладної ситуації, бо в них немає бажання проводити боротьбу з корупцією, поборами та хабарництвом так як являються головним корупціонерами. Прокурор Юсипів Р.В. з дня свого призначення відкрито ігнорує запрошення на сесії районної ради Про це депутати районної ради неодноразово відмічали, озвучували на сесіях районної ради вносили свої пропозиції щодо виходу з такої складної ситуації, але місцеве мафіозне угрупування нас не хоче  почути.

А тому у відповідності до Закону України «Про боротьбу з корупцією» ухваленою Верховною Радою України та підписаною Президентом України Януковичем В.Ф., який підкреслив, що будь-який корупціонер, який потрапив в поле зору правоохоронців буде покараний. Я звертаюся через програму «Погляд» до СБУ України та міністерства внутрішніх справ в Тернопільській області за підтримкою і допомогою.

Глава нашої держави зсилаючись на статтю 5- Конституції України неодноразово заявляв, що джерелом влади в Україні є народ і я як частинка цього народу сьогодні озвучив зловживання Козівської районної влади, бо зупинятися на півдорозі чи чекати коли позитивні зміни відбудуться самі собою, не хочу  а тому своїми діями рішуче підштовхую чиновницький корпус до роботи на користь всієї держави, громадян України і викриваючи їхні зловживання надіюсь на співпрацю та підтримку влади вищого рівня.

Сьогодні мною  надана інформація не по всіх зловживаннях головного лікаря Козівської ЦРКЛ Дзьордзьо Ю.П., голови Козівської РДА Пудлика Ю.Й. та прокурора району Юсипів Р.В., але я переконаний що при співпраці комісії районної ради з правоохоронними органами та СБУ України В Тернопільській області все таємне невдовзі стане відомим.

Враховучи те, що в Козівському районі вище вказані корупційні дії продовжуються  не один рік і дискредитують проведення задекларованих Президентом України реформ по покращенню життя наших громадян, просимо Вас допомогти нам депутатам Козівської районної ради та жителям Козівського району по наведенні відповідного порядку, припиненні корупційних дій так як місцева районна влада в особі голови РДА Пудлика Ю.Й. та головного лікаря Дзьордзьо Ю.П. і прокурора району Юсипів Р.В. все більше поглиблює ці та інші зловживання.

Декілька тижнів тому в честь 20 річниці Незалежності України по вказівці голови Козівської РДА Пудлика Ю.Й. на стіні Козівського районного будинку культури був встановлений величезний стенд – бігборд «20 добрих справ до 20 річниці Незалежності України», але згодом зрозумівши не реальність виконання написаних забов’язань та щоб зняти з себе відповідальність перед людьми, голова райдержадміністрації Пудлик Ю.Й. розпорядився зняти стенд і це більше як місяць до дня Незалежності України. На мою думку і думку більшості жителів Козівського району найкращим подарунком для всіх нас до 20 річниці Незалежності України є  основне назавжди позбутися районних горе – керівників. Але побачимо чи прислухається до цього голова Тернопільської державної адміністрації Валентин Антонович Хоптян??? Бо багаторазових фактів зловживань наших районних керманичів йому надіслано депутатами та жителями району достатньо. Були б бажання та воля служити Україні та своєму збідованому українському народу.

 

 

Депутат районної ради, голова постійної комісії Козівської районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, лікар вищої категорії, член Національної спілки журналістів України Т.Й. Петрицин

 

-1 thoughts on “На Тернопільщині над депутатами чиниться відкрита політична розправа при підтримці прокурора?

 • 21:07 | 14 липня, 2011 at 21:07
  Permalink

  Добре Тарасе Йосиповичу, що і ти тепер підключився. Про Пудлика ти наслухався давно. Ти не забув як Репела скакав по сцені, як когут по плоті та щедро роздавав обіцянки, ти був з ним разом на сцені. Ти запитав би з нього, “обіцяльника” коли почнемо виконувати обіцянки ? Це є фактичне “кришування”. Не цільове використання коштів! ! ! Там фактично гроші вже “десь” були та прокуратура їх повернула. Райдерж адміністрація з переляку “видала” ! ! ! Ці не цільово використані кошти повинні повернутись до бютжету за рахунок винних осіб. Чому постійно Репела тормозить розгляд даного питання ? Корупційні дії Пудлик-Погайдак це створення робочих місць під сестру та під доцю ? Депутати попереднього скликання памятають як проводився конкурс, щоб протягнути доцю Погайдака. Це теж ваш колега як, ще раз хотів порулити. Чому вам депутатам та не повернутись до перегляду тих фактично корумпованих дій з боку тих діячів? Також за одне і пригадайте як створювалось робоче місце для флюгера Солтиса який так швидко перебіг до “Свободи”. Наскільки була необхідність в створенні посади під додаткового лизаку який ні одного разу не допоміг “страусу” витягнути голову та показати “лице”, а лишень набравши повен писок блювоти і прикриваючись обгадженим лопухом, виливав на мене цю гидоту в інтернеті, щоб не відповідати на конкретно поставлені запитання. Чому ти як голова фракції не піднімав питання на фракції про виконання передвиборчих обіцянок вашим “вождиком”. Нестворюйте собі кумира , тому, що може вийти “вася”. Тарасе та Володя я з вами згідний на всі сто відсотків, крім висказаних мною зауважень, та побажати успіху. Також коли тебе вже і допустять до роботи то не забудь, що зробив з Миколою – . . . ! Ти ж знаєш хто ! Підлість та підкуп – це стиль його життя. Це падлюка рідкісна.

 • 13:50 | 15 липня, 2011 at 13:50
  Permalink

  Звертаюся до автора статті: бігборди про 20 добрих справ висять у кожному районі – і це придумали не місцеві голови райдержадміністрацій, а саме хвора уява вищезгаданого В.А.Хоптяна….співайте йому осанну – і він вам поможе!!!І ще – такі побори є у кожній районній лікарні…

  • 22:50 | 15 липня, 2011 at 22:50
   Permalink

   Дуже приємно, що хтось зі сторони та залишив коментар. А як воно було колиб в кожному районі та піднялися депутати, партії національно-демократичного спрямування . Тоді горівби стілець не лише під Хоптяном но і під цілою системою. Одна Козова піднімає голос, решта повністтю мовчить. Така вроді прогресивна партія вроді національно-демократичної орієтації як “Свобода” навіть звуку не подасть, відкрито вже вискажіться, неодноразово і вашого “пасажира”, під якого створили посаду, критикують. Про Хоптяна читаючи публікації можна сказати одне:-Невсіх дурних війна забрала. Тільки по кнайпах таланти оглядати вміє, та з “начитаною публікою” святкувати “Івана Купала”.

   • 08:48 | 18 липня, 2011 at 08:48
    Permalink

    А чим хренова нинішня влада. Запамятайте пане Іване ми вже мали попередню владу і що лекше було жити я сам голосував за Тимошенко. Але той повинен керувати хто вміє находити компроміс а не той вкого є власні амбіції. Хто такий Петрицин Т.Й. санітарний лікар з курсами інфекціоніста, який за все своє життя сам не вилікував ні одного хворого, який за безплатну прививку ДИТИНИ взяв з неї 30 грн., це лікар який бориться з хабарництвом – це ШУТ. Це депутат коли він раз попросив в Пудлика (хресний батько Козівської мафії) 2000грн. на вакцини той дав, а він ті вакцини в мусор викинув, але попросив ще на 3000 грн. і знову Пудлик виділив гроші на вакцини, а Тарасик знову вакцини в мусор просто в цього план треба було виконати, взяв в реєстратурі карточки і вписав що він людей прищипив, а ви підніміть мед. карточки і спитайте їх власників чи їх прищеплювали. Я вам так скажу Прокопів 2 рази вішався (коротше недовішаний), Пертицин вже 10 років судиться з Дзьордзьом і ще ніодного суду не виграв по внього всьо на фальсивікаті, як ці люди можуть сиді в рай. раді!!!!! в дурку їм треба. Нехай там створують раду і нею керують!!!!!!!

    • 20:26 | 18 липня, 2011 at 20:26
     Permalink

     Пане студенте ! Ви є дуже обізнана людина. Ви знавєте дуже детально справи райлікарні. Я в своїх коментерах не висказав ніоднієї брехні виссаної з пальця. Я особисто добре знайомий з Дзьордзьом Ю.П. Я незнаючи детальної ситуації ні одного разу не висказався в адрес лікарів. Скільки разів я особисто звертався, до мене відносились нормально. Але я, це не всі інші. Я не володію конкретною інформацією про здирництво, а повторювати за кимось можна вляпатись в лайно. Пудлика, я не раз прямо та опосередковано обливав його книжкою, та він як баобаб заліз на пальму тай мовчить. Засранці вони а не влада.
     На рахунок Прокопова, це один хто по можливості робить те, що оприлюднює різного роду шахрайство. Якби він брехав то давно Пудлик з ним роспрвився. Нагадати тобі, як підсовували взятки і ким це було скеровано. Нетішся бо можеш сам туди влізти. на чужому горі останній ідіот буде тішитися.Не бажай комусь того – чого собі не бажаєш. Ти спочатку сам звернися до Ясеновського, або просто вдарся головою в сосну, тоді обдумай скільки ти дурі в тому коментарі наплів, підло не підписавшись власним імям. Так точно роблять ті кого я відкрито називаю Флюгеоами, політичними проститутками, страусами одним словом це – лайно.

     • 01:11 | 19 липня, 2011 at 01:11
      Permalink

      А ти козел обізнаний в Німеччині? Ти все знаєш, як хто живе? Колись так знали в КГБ. Бодя Божика до тебе козел треба.

     • 17:20 | 19 липня, 2011 at 17:20
      Permalink

      Пане Іване хто робив під керуванням пана Петрицина той знає наскільки з нього керовця, діло не іде які всі лікарі харні чи погану яка влада гарна чи погана!!!!!! запамятайне всі влади крали крадуть і будуть крали в всіх країнах світу, тільки десь це роблять цивілізовано (менше вкусиш – скоріше ковтнеш, а десь- раз но гідно). Я не буду виступати проти вас бо я вас не знаю (принаймі не догадуюсь), за те я знаю добре ту людину яка написала ту статтю і повірте він в мене самого вимагав гроші, тому давайте не будемо писати, який він гарний. я знаю людей які робили під його безпосереднім керівництвом, і я спілкувався з ним сам, і може сктверджувати що він невзмозі керувати своїм життям бо ним керує жінка, а він хоче керувати охороною здоровя району, а ви подумали як тим людям які будуть під ним. Він не тому підняв питання корупції, яка була до нього така буде після нього чи буде він при владі, чи ні це все залежить не від нього а від того хто бере, а ще більше від того хто дає, а тому що його не хочуть бачити головою райздраву!!!!! І він біситься. Він грошей хоче щоб йому хабарі несли як райздраву там розцінки вищі. Тому давайте не будем!!!!! Я алкоголізмом не страдаю щоб до Ясиновського іти а вам я бачу навіть Леонова вже не поможе, вам пряма дорого на Будного (в Петрики)!!1

     • 17:33 | 19 липня, 2011 at 17:33
      Permalink

      І ще одне забув Я тоже знайомий особисто з Дзьордзьом, Пудликом, Юсиповим, Хоптяном і другом Петрициним, я зною хто чим дише і від кого чого чекати. Як я зрозумів з коментарів ви в нас зрадник батьківщини в Німеччину поїхали, а податок ви державі платите????? а пенсію потім захочете?????????? тому давайте не будем про чесність і справедливість!!

    • 18:37 | 20 липня, 2011 at 18:37
     Permalink

     Та той лисий козел платив податки останній раз коли ще був СРСР. А за України йому платили. За України він не сплатив нікопійки. Він взагалі паразит. Воно сидить там і гавкає як то песеня, шо боїться вкусити.

     • 14:10 | 23 липня, 2011 at 14:10
      Permalink

      Відверто поперджую Вас, студенте, що за відкриті, нічим не підтверджені наклепи відповідають за чинним законодавством. То ж подумайте чи вам це треба? Такі дурниці може говорити лише один, мені ж бо вже відомо хто, але знайте, що люди, які Вам кажуть так себе вести завжди вийдуть чистими з води, а ви — ніколи.

     • 14:13 | 23 липня, 2011 at 14:13
      Permalink

      То ж не дивно, що студент ( який зовсім ганьбить справжній термін “студент”) знайомий з цими людьми, бо вони — всі з однієї команди. Бо хто ж ще може так висловлюватися, але все має свій початок та свій кінець.

     • 23:43 | 25 липня, 2011 at 23:43
      Permalink

      Пане”Х” не страште, я вже такий настрашений що навіть незнаю!!!!!!! “бо вони — всі з однієї команди” якби я був в одній команді з ними ця стаття не коментар, а стаття ніколи би не була написана повірте! мені чисто по-барабану хто буде начальником райздраву! хто головним лікарем, і чи лікарня буде взагалі воно мене не цікавить, я просто висловив свою думку на те що прочитав!!!!!! “юди, які Вам кажуть так себе вести завжди вийдуть чистими з води, а ви — ніколи.” ну як вам сказати я в ту воду зайшов ще в 96-98 роки десь поки виходжу!!!!!!! розумієте то все Козівська мафія!!! Ще раз кажу мені чисто по-барабану що буде з лікарнею і районом, я що там живу. мені людей шкода яких він гразю обляв, ні не Дзьордзя і не Пудлика і не Юсипова, вони самі за себе постоять, ті котрі пішли не мітинг ті медсестри, лікарі, санітарки.
      Все має початок і кінець правильно, всі ми смертні і хтось скорше хтось пізніше піде звідси!!!!!!

 • 23:00 | 15 липня, 2011 at 23:00
  Permalink

  Єдине, з чим погоджусь: “можна сказати одне:-Не всіх дурних війна забрала.”

  • 23:23 | 16 липня, 2011 at 23:23
   Permalink

   Ви не згідні щоб депутати, та партії національно демократичного спрямування підняли питання про всі безчинства нині діючої влади ? Приходиться “паразитувати” на публікаціях “Погляду” , але “спущений” нам з гори Хоптян не додає нам авторитету, точнісінько як і “гарант”.
   Свій до свого . . .!

   • 13:06 | 17 липня, 2011 at 13:06
    Permalink

    Приїдь з Німеччини і йди. А то сам там гавкає, а людей збрехав… Одним словом – козел

    • 21:29 | 17 липня, 2011 at 21:29
     Permalink

     Я маю нормальне імя яке дали мені мої батьки хрестивши, і завжди ним підписуюсь! А ти дійсно є козел, котрий працює а райдерж адміністрації. Колись дуже серйозно поговоримо, теми є . Ти боїшся щоб партії національно-демократичного спрямування дісно почали піднімати народ, а не бути такими як зараз є “Батьківщина” та “Свобода” в Козові. Дорвався до корита Репела паразитуючи на людях, і тудже став прикривати рижого. Такі ви є політичні проститутки, що бігають по партіях, в пошука зручного, мякого місця під зад, щоб ніхто не заважав використати кошти на свою рижу думку, і ні перед ким не звітувати. Лишень вчасно віддати дань “наверхи”, тоді і вождь буде лояльніший. Нормальних людей на посади призначають – тільки долбойоби посади купляють !

 • 13:20 | 17 липня, 2011 at 13:20
  Permalink

  Для чого людям брехати. Ти Тарас такий самий брехун, як твої друзі Прокіп і олійник, з яких один сидів за злодійство, а інший, втік в Німеччину, щоб не сидіти за рекетирство. Це знає вся Козова. Ви не новопризначений Хоптяном. І, ви, як депутат, мали б це знати. Призначає голова райдержадміністрації, а ви тільки погоджений. Це говорить про те, що облдержадміністрації не проти щоб ви працювали, але це не говорить, що вони і “за”. Якщо ти написав, що тебе призначив Хоптян, тоді це означає, що ти начальник управління охорони здоров’я в Тернопільській обласній державній адміністрації. Тоді ти щось сплутав, до чого тут Дзьордзьо і Пудлик. Однак, по-скільки ви є горе-депутат, ви цього знати не можете. Що мені дійсно шкода.

  • 21:06 | 17 липня, 2011 at 21:06
   Permalink

   Мене дивує повний дебілізм Козівських “страусів”-відкрий своє “лице” не гавкай з під обісраного лопуха ! Так роблять тільки засранці !
   Який долбойоб підписував документи на погодження ?

 • 13:37 | 17 липня, 2011 at 13:37
  Permalink

  Тарасе, коли я проходив медогляд, ти мені не підписав, поки я не купив тебе твоєї дибільної книжки (про все і ніпрощо). А решта підписів мені підписали без грошей. Щоби говорити про інших, потрібно задуматися: “А який я?”. А ти такий самий

 • 17:08 | 18 липня, 2011 at 17:08
  Permalink

  чи то нещастить козові на райздравів, чи то призначають тільки мудакуватих “лікарів з вищою категорією” з відповідним діагнозом психоневрологічного диспансеру?

 • 17:16 | 18 липня, 2011 at 17:16
  Permalink

  “Якщо не став хорошим лікарем – йди до влади, там таких приймають” – девіз п. Петрицина.
  Але пане Петрицин, з вашими досягненнями бути райздравом – якось мілко. Нема розмаху.
  Вам книжки писати або статті в газетах, замість Муца.
  Гляди- так і депутатом Верховної ради станеш.

  • 14:19 | 23 липня, 2011 at 14:19
   Permalink

   Хто Ви такі, щоб оцінювати професіоналізм лікаря? ставити якісь девізи? В Ленінграді навчають справжніх лікарів, а просто поширювати неправдиву інформацію — дуже легко, бо ж немає кращих професіоналів, ніж тих, які працювали в селі Козова №№№ спрочатку біжите до лікаря, як скрутить, а потім вже обмовляєте, і потім вже зразу біжите до церкви Сором Ганьба
   Село і люди

 • 17:21 | 18 липня, 2011 at 17:21
  Permalink

  перед початком засідання cесії районної ради шостого скликання під погрозою звільнення з роботи – завів до залу засідання майже весь колектив 65 медичних працівникі

  Там же больше 200 работников ))

  На счет взяток-Ох если б у нас такие в Донецке были-я за медосмотр больше 1000 гр отдаю а я ведь не в центре ))

  Меры-да если послушать и воспринять это всерьез тут только один путь поставить всех к стенке и растрелять))) хотя если внимательно вчитатся у вас лично там на каждого злоба-Они что вас в долю не взяли? )))) .Кто б у нас в Донецке всех пострелял))

 • 17:28 | 18 липня, 2011 at 17:28
  Permalink

  Кстати,а это не втой же больнице в прошлом году взяли в оборот самого злостного взяточника на всей Украине? Он по моему 10гр взятки взял )))))

 • 17:31 | 18 липня, 2011 at 17:31
  Permalink

  А вот еще-а это не вы случайно в первый же рабочий день потребовали от руководства отдельный кабинет новую импортную машину и бабу-ой-тобиш секретаршу? )))

 • 17:35 | 18 липня, 2011 at 17:35
  Permalink

  Ой и еще,а вы в курсе что за клевету и поклеп тоже статью дают? ))

 • 17:40 | 18 липня, 2011 at 17:40
  Permalink

  У нас на весь район один невропатолог а район ого немаленький-вы представляете какие там суммы ходят за то чтоб пройти у нее медосмотр? ))))

 • 17:44 | 18 липня, 2011 at 17:44
  Permalink

  А вы не знаете как именно в этой больнице пройти медосмотр? Судя по вашим словам если я утрою сумму это мне все равно обойдется раз в пять дешевле ))))

 • 18:50 | 18 липня, 2011 at 18:50
  Permalink

  Усе має початок і кінець ,і на Дзьордзьо і Пудлика заміна чекає,-але ситуація в цілому невтішна….

  • 01:24 | 19 липня, 2011 at 01:24
   Permalink

   І тебе Петро поміняють… “А Прокіп і Олійник вічні, ой ще тепер друг Петрицин”.

 • 15:15 | 19 липня, 2011 at 15:15
  Permalink

  Скажіть будь-ласка: “Чому ті обговорення, які дає І. Олійник і “Кінь” є “мінусовими” в рейтингу обговорень? Чи не тому, що люди знають, що вони є рекетири, злодії і брехуни? Їм самим потрібно прозвітуватися за свої вчинки, а не сидіти в Німеччині, боятись власної тіні і тявкати. В Прокопа доказано – він крав, а це означає – він ЗЛОДІЙ. Тому позакривайте свої нечисті морди. Ви в Козові немаєте права підскакувати. Тут взагалі потрібно переглянути, як людина з таким кримінальним минулим може очолювати в райраді комісію з питань злочинності і законності. Там тільки і його потрібно заслуховувати. З якого приводу люди повинні давати пояснення злодієві??? Депутати він, що вас всіх поїв коли ви обирали головю даної комісії? Хоча з такою темною масою, яка зібралась в райраді можна все. Вчителі, газовики і злодії вирішують все, треба було ще й бомжів з автобусної позбирати і дати їм депутатські посвідчення. Вони теж добре на всьому розуміються. Не може дві людини каламутити всією радою, а всі ідуть на шнурочку за ними, бо бояться їхньої брехливої і грязної, як вони самі писанини. Козова та спам’ятайся накінець. Невже ми на таке заслуговуємо? Досить нам голосувати за кумирів, їх в нашій раді немає, а є вчителі, газовики, брехуни і злодії (коні).

  • 22:40 | 20 липня, 2011 at 22:40
   Permalink

   Я не простив ні одній падлюці. Тобі не прощу твоєї підості.

   • 06:59 | 21 липня, 2011 at 06:59
    Permalink

    Пане Іване, там написана правда. Люди в Козові все знають. Я ж не думаю, що ви настільки сильні, що наб’єте всю Козову, щоб вони втратили свою пам’ять

    • 21:42 | 21 липня, 2011 at 21:42
     Permalink

     Я повністтю згідний що люди в Козові знають все ! Люди в Козові знають як їм завищували на бурякопункті цукрового заводу ФЗ (фактичну забрудненість цукрового буряку) ! Ця тема буде мати ще своє продовження. Люди в Козові знають скільки коштує посада ? ! ? ! ? ! Яку купив собі . . .. А тепер повернемося до самої статті. Покажіть хоч на одного коментатора який доказав, що Дзьордзьо Ю.П. законно привів частину колективу райлікарні на сесію райради! А Пудлик звертався до Дзьордзя і людей залишити зал ?
     Створена комісія розствить всі крапки над “і”. Всі чесні та порядні, не мають чого боятись! Слідуюче: Хто підписував документи на погодження Петрицина на посаду начальника районного відділу охорони здоровя ? Петрицин сам собі взяв і підписався за якогось там долбойоба ? Який має право підписувати такі документи! Кому потрібен цей розгардіяш в районі, вкаламутній воді на закінчення зловити жирного карася? Для чого давати документи на погодження коли не будеш призначати ? Хто тепер долбойоб ? Та особа яка ховається, не має лиця, це є підлі люди, щоб було коче це “підлики”. Вас там ганьок головна ригі-аналка багато назбирала ? Якщо людина не має ніякого страху за своє минуле вона підписується СВОЇМ ВЛАСНИМ імям, яке їй дали рідні батьки пічас Хрещення. Та я тут не побачив ні однієї порядної людини серед коментаторів. Лише два максимум три негідники які бояться вилізти з під обісраного лопуха, та набравши в писок блювотини з лайном поливаєте нас ним регулярно змінюючи . . . , це імям назвати не можливо. Та ви забули що це лайно прилипло до вас. Ви ним засмерділись. Ви побачивши мене будете шарахатись. Знаю ! Бачу це постійно коли я ходжу по Козові ! “Студент” підтримує злодіїв (читайте його коментарі) виходить що чесна людина та підтримує злодіїв ? В яку дюру це можна запхнути ? Доречі, а наш двічі не судимий президент перший раз за що . . . того ? Студент підтримує, точніше “лікує гіморої” своїм язиком Пудлику та Дзьордзьові. Чого б то ?
     Найбільш ерудованим та обізнаним коментатором виявився “Name(reguired)”, це дійсно підлик ! Прокоментував хто кого і як призначає, та не сказав хто підписав документи на “погоження” ? ХТО ? Хтось під цим імям обізвав Валентина Антоновича ХОПТЯНА – “ЛЮДИНОЮ З ХВОРОЮ УЯВОЮ” ! Яккщо я – це знаю, то не потрібно комусь з Козівської районної державної адміністрації це розказувати на всю україну ! Пане Хоптян поясніть Пудлику, що рота на тата таким способом не відкривають. Краще нехай сам напише третій том про золотого когута, тоді ви йому вибачите.(Золота рибка вже приплила).
     Тепер: Хто давав розпорядження організувати зустріч Хоптяна в національних строях на межі Козівського району ?
     Хто запрошував Хоптяна включити світло в Ходачкові? (по вул. Роксолани дуже часто виключається світло, буду в дома буду кожен раз просити Хоптяна щоб приїхав та включав. Може, та допоможе)
     Хто запрошував Хоптяна вручити “функціональні ліжка козівській лікарні, та лапараскопічну установку ?
     Хто розкопав греблю ставку в Козівці ? Хто за три роки перейшов в третю партію? (“Пора”, “Є-ний Центр”, “Партія регіонів”) ХТО ? Таки Хто найбільший долбойоб в Козові, який каже своїм прихвостням, щоб зробили проти мого коментаря мінусову відмітку ? ото є він, страус ! політична проститутка ! флюгер !!!
     А тепер ти скажи сама, і запереч ! Але по суті ! Доведи, що він цього не робив !

     • 22:17 | 21 липня, 2011 at 22:17
      Permalink

      Яке ти виблюдок з своїм кримінальним минулим маєш право тявкати. Закрив би ти своє ГРЯЗНЕ, СМЕРДЮЧЕ, БРЕХЛИВЕ, КРИМІНАЛЬНЕ рило. Бо тобі його хтось заткне, а в лікарню тебе не приймуть, хіба в інфекційний Тарас тебе положе. Я хотіла культурно тобі пояснити, але вам трьом шизофрейнікам цього пояснити не зможе ніхто. Ви є люди з кримінальним минулим і на цьому крапка. А твій друг злодій-кінь Прокіп скільки партій поміняв??? Та й ти не менеше.

     • 22:26 | 21 липня, 2011 at 22:26
      Permalink

      Якщо ти такий правильний, напиши автобіографію свою і дружка Прокопа. Люди ж просили. Нехай спочатку люди прочитають, щоб знати хто тут всіх обзиває, всім погрожує, а також проводить кримінальне розслідування. Чи маєш ти і твій дружок (кримінальний авторитет) моральне право це робити. Але ж ви брехуни і цього ти не зробиш ніколи. То й мовчи малий, лисий, брехливий, криміналістичний СМЕРДЮХ.

    • 22:55 | 21 липня, 2011 at 22:55
     Permalink

     Як цікаво ! “ганусю” Козова знає ВСЕ ! Що ж тебе політичну проститутку та так зачепило, що ти так швиденько своїм лайном та обісралась ! ТИ по суті прокоментуй запереч спростуй ! Невже в тебе не вистарчило розуму прочитати до кінця, та коментувати по суті ! Ткож можна поставити своє імя та прізвище ! Тоді ти будеш не якоюсь там кулиметницею, а людиною ! чи тоді не зручно в рот блювотину брати, чи ти завжди і все в рот береш ?

    • 23:07 | 21 липня, 2011 at 23:07
     Permalink

     Я наскільки памятаю не відзивався погано ні про одного лікара, починаючи з Дзьордзя ! Паскудити когось це саме останнє діло. А аказати долбойобу прозоро, щоб долбойоб зрозумів і всі кругом нього з нього сміялись та показували пальцем на ньог . . . . , ти як думаєш, його пізнають вже в Козові ? Напиши своє прізвище та імя, чи тобі твої батьки не дали імені, може тебе під тим обісраним лопухом знайшли зпід якого ти паскудиш ?

     • 11:10 | 22 липня, 2011 at 11:10
      Permalink

      Отож, не вискакуй там лисе, брехливе, немите і смердюче песеня. Правди ти не напишеш. Тобі зі злодійом Прокопом нема чого дзявкати, бо репутація у тебе і у нього навіть непідмочена, а просто таки мокра. А культури спілкування тобі не хватає. Це просто від того, що правди ти маєш як сховати.

     • 19:49 | 22 липня, 2011 at 19:49
      Permalink

      Слабенька в тебе пам’ять. То просто ти протверезів і не пам’ятаєш… Може в тебе кома та й ти не пам’ятаєш частину свого життя в 90-тих роках???

 • 20:17 | 20 липня, 2011 at 20:17
  Permalink

  йой добрі люди, а ви знаєте, що Петрицин не тільки не розуміється на інтернеті, не вміє ним користуватися, а ще й ніколи не підписувався під цим текстом?))) то ж все наклеп на нього, а стаття не його, то ж усе не він писав, а хто не вірить, то він обіцяв з ним посудитися)))

  • 14:25 | 23 липня, 2011 at 14:25
   Permalink

   Видно, що пише дуже освічена людина, як стидно за козову, бо там дійсно працювали колись дійсно освічені люди, Сором — “розуміється на інтернеті” і після такого ви Name ще можете когось критикувати? Ганьба вам

 • 22:09 | 20 липня, 2011 at 22:09
  Permalink

  Ви думаєте він в лікуванні має поняття?. Він – як злодій кінь-Прокіп (голова вже тепер смішної комісії), і рекетир олійник (засранець з Німеччини), тільки гавкати вміє. Напевне, то Тарасова Надька написала…

 • 11:44 | 22 липня, 2011 at 11:44
  Permalink

  Та Вас тут усіх взятих кріпаків треба до буцигарні разом з Юлюю посадити ….
  Одні вже накрали то вже і другі до корита лізуть……Шкода що смертної кари нема …Я б лічно усіх тих кріпаків до стінки поставив.

  • 14:34 | 23 липня, 2011 at 14:34
   Permalink

   якщо ж би такі люди ( якщо цен можна так назвати ) проектували закони, то в нас вже давно була б тоталітарна держава, як за часів Гітлера. супер, що і треба було довести.
   а щодо Петрицина Т та М. , то повырте, що я ъх теж добре знаю, бо ж то вже забулося як вони — в морози та дощы на мытинги для народу їздили, за всіх громадян боролися за правду, бо ж то страшно буде відлучитися від свого “Дзьордзуня” , який пеленою вам очі закрив, кидає як тим собакам, а сам вже розжився як за комунізму.

 • 00:44 | 23 липня, 2011 at 00:44
  Permalink

  Шановні друзі!
  ” Любов до своєї країни- це ненависть до її недоліків”. Своїм зверненням я звертаюсь до свідомої частини людей.Є багато розумних людей,цікавих, для яких мої книги, публіцистичні статті,а їх близько 300,які друкувалися у місцевій, обласних та всеукраїнських веданнях,залишили слід.
  А такі собачки, які тявкають як студент,та інші йому подібні є дійсні члени без імені,роду,племені вони є підручні “команди” яка веде в нікуди.
  Для мене неважно хто вони, бо вони горе керівники які наносять вред нашим краянам.”Скільки можна красти?! як несоромно показуватись на людях,невже в них немає ніякої людської гідності?” Що їм турбота про людей, про рідне містечко Козову, про здоров’я наших земляків.
  Шановна громадо! Треба брати ситуацію в свої руки а не слухати всяких студентиків які окрім того що, тявкають як собачки та обріхують чесних людей, бо більше нічого не вміють робити.
  А наші краяни, Козів’яни завжди підтримували та будуть підтримувати таких чесних людей як Іван Олійник, Володимир Прокопів, Степан Ящишин, Олександир Собчук та багато інших патріотів нашого краю, добре знають, що вони горою стоять за людей, та їхні інтереси.
  Не хочеться опускатися до горе писак, яким так бажається паплюжити людей без всякої на це логіки,але скільки в них ненависті,бо підтримують своїх холуїв бо служать їм- горе керівникам,місцевій мафії на перший погляд “добре організованій”, але яка в вже майже розвалилася. Так допоможемо їм розвалитися, шановна громадо! Нехай знають що нас чесних лежей більше,а вони будуть викинуні на смітники, бо там їм місце.Єднаймося,бо де є відвага, там і перемога!

  • 09:24 | 23 липня, 2011 at 09:24
   Permalink

   То це чесні люди Прокіп (який сидів в тюрмі за злодійство), олійник (який ходив по магазинах і вимагав гроші, а коли його “корєшка” посадили, то він втік в Німеччину). Найшов нам “ідолів-кумирів”? Ти Тарас такий самий брехунець, як ті твої “колєги”. Критикувати можна, але не Прокопу, олійнику і тепер видно вже й не тобі. Вони є люди з кримінальним минулим, а тому говорити хто крав, а хто ні ви не маєте права. Не треба розказувати нам про смітники, ви і є смітник – пережиток комунізму.

 • 08:30 | 23 липня, 2011 at 08:30
  Permalink

  Ось через таких любителів нашої держави, а в подальшому-проФФессіоналів, наша країна і страждає. Ніхто з них не вміє прфесійно працювати, зате кожен керувати хоче, а найлегший шлях до влади – під прапорами борця за справедливість і патріотизму і Петрицин – явно не виняток.

  • 14:45 | 23 липня, 2011 at 14:45
   Permalink

   Ганьба сором Вам — будь людьми, бо Як казав ТГ. Шевченко, “лихо Вам буде”, забули за чесність порядність, високі ділові та моральні якості, які треба цінувати у людях, а абсолютну тоталітарну держаіву хочете зробити в такому маленькому селі, позор, Лише вмієте критикувати порядного Петрицина, який так недавно прийшов у Вашу Козову, і вже за такий короткий проміжок часу хоче навести хоч якийсь порядок. Легше говорити в кущах, ховаючись за лбюдей , які нажилися від Ваших же власних тяжко зароблених грошей, ніж як він один Петрицин– повстати проти пануючого та протизаконного ладу, бо ж то не він (Гол лікар) вибудовує своїм дітям ресторани та бере їх до себе таких талановитих на роботу, а його ж діти власними зусиллями розбудовують нашу “нещасну2 україну, бо вній є такі жорстокі та брутальні люди. а на все є своя протидія Відомі ж казали:” Правосуддя має здійнитися, хоч би загинув світ”

   • 23:26 | 25 липня, 2011 at 23:26
    Permalink

    А скажіть будь-ласка пане чи пані “У”. чому ваш чесний, порядний, патріот Т.Й.Петрицин, коли партія “Батьківщина” була при владі не боровся за справедливість, тоді він всі питання міг вирішити партія би помогла, тоді лікарнею керував Дзьордзьо, як і тепер,а районом Пудлик,як і тепер. Тепер відповідь тоді посада начальника районного відділу здоров’я була зайнята паном М.В. Улішаком (“Наша Україна” якщо я не помиляюся), а тепер посада вільна а він на неї ну не годен попасти через мафіозі – Пудлика & Компанія. Я вже казав всі крали крадуть і будуть крали навіть за комунізму крали. Діло іде до другого він так виступає бо до корита не пускають і все. Він якби готів щось змінити то треба було 4 роки назад міняти! ДЕ ВІН ТОДІ БУВ!!!!!!!!!! Діло навіть не в тому що Пудлик не хоче діло що медики не хочуть поговоріть з медсестрами, санітарками(я вже не говорю за лікарів) чому вони тоді прийшли в ту райраду бо їх заставили навіть не хочу чути, як писали 65 чоловік паралізувало діяльність лікарні, якщо пам’ять мені не зраджує то там тільки поліклініка налічує близько 100 чоловік я за санітарок не говорю тільки лікарі і медсестри. а ще відділи 10-13 (не пам’ятаю)де як мінімум по 11 чоловік (110 мінімум) бо наприклад в хірургії там певне цілих 20 чоловік. Про що ми говоримо!!!!!!! Я вам ще раз кажу чому всі думають що в райраду Дзьордзьо народ зігнав, на майдан в 2004 чомусь ніхто не каже що Юлька зігнала, а це була революція, може медики таким чином хочуть щоб їхню думку врахували!!!!!!! “Лише вмієте критикувати порядного Петрицина, який так недавно прийшов у Вашу Козову, і вже за такий короткий проміжок часу хоче навести хоч якийсь порядок. ” а його доречі ніхто не просив з Трускавця їхати, чого він приперся, нехай би там порядок на водив, а то там повний бардак, а ми би самі собі порядок навели кому не подобається нехай виїжджає звідси!!!!! в нас вільна країна живи де подобаєшся.Я мені наприклад не подобається що на площі стоїть пам’ятник Шевченку, ну не люблю я його ні-як письменника, ні-як художника, ні-як суспільного діяча і що мені йти до Пудлика чи Вацлавського щоб пам’ятник поміняли бо мені Гітлер подобається, і що тоді буде!!!! чи піти до Пудлика і тоже сказати що хочу бути райздравом нехай мене призначить і Петрицин вспокоїться!!!!! Чи може взагалі президентом стати 35 вже давно є значить згідно закону можна!!!!!!!! Давайте так нехай робить кожен то що вміє найкраще якщо він вчився на санітарного лікаря то нехай іде на місце Третяка (гляньте яку той собі хату вимахав за зарплату?????) а керують нехай ті хто на то вчився. Знаєте Ви вроді всі дорослі люди, а мислите так приземлено!!!!!

    • 00:03 | 29 липня, 2011 at 00:03
     Permalink

     Пане студенте !? !? !? В якій партії не був ще Дзьордзьо ? Так само як і Пудлик ? Ти хоч би та відкрив своє “лице”, Чи тато не радив висовуватись? Ти кажеш що колись крали і тепер крадуть ! Ти пропонуєш щоб і далі твій тато Обдирав бідних ! Я особисто за то щоб не було бідних ! Я не проти багатих ! Я проти обдираловки ? Тому, що обдирають бідних а не злодіїв !
     Хто підписував подання на погодження Петрицина ? Чому Дзьордзьо привів людей в райраду, а не в кабінет того хто підписував подання ? Чим думав Дзьордзьо привівши людей протестувати в раду ??? Може йому пора в Петрики ?

 • 17:50 | 23 липня, 2011 at 17:50
  Permalink

  Дуже уважно знову перечитавши коментарі, прийшов до висновку:- Основна маса спостерігає “А чим це все закінчиться ?”.
  Я теж не “без гріха”. Кожен хто під Богом ходить він є грішний. Та кожен грішник який розкаявся, і не чинить цього гріха знову буде мати прощення своїх гріхів. Та біда в тому коли грішник висповідався, змовив “Отче наш”, вийшовши з церкви і знову пішов “обдирати” бідних хворих людей (до багатиго та тлустого йому не дотягнутись. Багатому та тлустому він, ще і сам данину носить). Тут спостерігаються дві команди: одні не бояться говорять відкрито, підписуються власними іменами, та інша команда в агонії, в якої заберають корито.
  Юрку ! Ти подивися на свою хату і подивися на хату Петрицина. Тебе Катерина (однокласниця твоєї жінки) посадила в то крісло, до того тебе також ніхто не знав, що ти за талант. Ми з тобою ходимо до однієї церкви, ходимо по одних вулицях здорваємось, ми не так далеко з тобою живемо, та теперішня твоя справа не пініме в тебе авторитету. Не з тим ти звязався. Ти хвалишся, що виграв всі суди в Петрицина. Та Пудлик програв всі суди Прокопову. Ви наголошуєте на кримінальному минулому, а зовсім не задумуєтеся про своє з Пудликом майбутнє. Може воно теж стати кримінальним. Воно виглядує не привабливо. Ти приймаючи людину санітаркою, не рекетуєш її, Пудлик за які шиши купив посаду, і ви до когось говорите “заткнись”, не бреши і ні одного спростування. Вони зробили висновки з своїх помилок, не повторюють, а ви? Вас обох таких довготелесих, одон малий лисий Олійник розтягув як жаб. Він до вас обох просто витирає ноги. Ви порівняно з ним . . . не знаходжу слів. Ви як песики що скавулять в кущах, боячись висунути голову. Аргументи приведені в статті ніхто з вас не спромігся спростувати ! Ваші коментарі, це суцільна агонія, страх. У вас немає ні одного хотяби злегка раціонального коментаря. Юра ти не слухай Пудлика, подивись, що тепер з Судомиром який виконував його волю, зроби свої висновки ! Чи ти там повязаний ?

 • 21:36 | 26 липня, 2011 at 21:36
  Permalink

  Документи на погодження підписує голова райдерж адміністрації ! Чому Дзьордзьо привів людей на сесію райради ? Треба було пікетувати адміністрацію і кричати керівництву “ганьба” ! Юра ти тут промазав. Поправ пропущений момент і приведи людей до кабінету Пудлика і там проведіть мітинг з лозунгами, та прапорами. Його дійсно пора гнати. Тільки за не цільове використання коштів, ви це також використати можете, а також, він обізвав Хоптяна-людиною з хворою уявою. Алеж Хоптян включив світло в Ходачкові, Хоптян вручив ліжка Козівській райлікарні (чуть світильником по голові не дістав, тому і на вручення “Лапараскопічної установки” не ризикнув приїхати, мало чого?), Хоптян читає другий том золотої рибки, Хопрян пообіцяв, що в Козові буде басейн (не уточнивши коли). Він для Козови як рідний батько (майже як Кучма для Ющенка, це Мороз сказав: – Краще був би сиротою). Ми не хочемо щоб ми були сиротами. Нехай маємо такого рідненького, якого презедент послав (краще б не посилав, ТАКОГО) ! І направить Юрія Йосиповича на правильну, навіть трохи ПРАВИЛЬНІШУ дорогу (бажано у відставку).

 • 17:57 | 3 серпня, 2011 at 17:57
  Permalink

  А ви в людей спитайте, як “порядний” Петрицин відпрявлял людей на обстеження, з чякого мав проценти, де у людей знаходили в крові 10-50 видів невідомих паразитів і як призначав їм потім добаки для всеєї сімї ( знову ж таки за проценти) з коралово клубу, де всех водою лікували від глистів і іх личинок, настояною на морському коралі, ше й за великі гроші. Він що, за стільки років роботі не навчився, чим лікувати требі, зате найшов спосіб, да б підзаробити?

  • 20:06 | 3 серпня, 2011 at 20:06
   Permalink

   Чому прядна людина знаюча факти та ховається під лопух ? Мене також дико дивує, недавно правоохоронні органи допитували Петрицина ! Що з того ? Ти краще розкажи як працює “лапароскопічна установка” ? Який вона дає лікувальний ефект ? Скільком хворим вона вже допомогла ? При відкритому тексті, прізвищу та імені коментатора, якого знають люди буде виглядати пристойно ! А скуліти під лопухом набравши повен рот блювотини і виригувати на когось це не по людськи. Порядні люди так не роблять.

   • 21:29 | 3 серпня, 2011 at 21:29
    Permalink

    я можу і назватися, але Петрицину достатьно буде нагадати, звідки він знає Надю Хому, а про його брехню на мій рахунок я йому до кінця його днів не забуду

 • 22:20 | 16 серпня, 2011 at 22:20
  Permalink

  в ситуації Петрицин-Дзьордзьо підтверджується народна мудрість:”якщо хочеш нажити собі ворога-зроби людині добре”. Кілька років тому Петрицин прийшов до Дзьордзьо Ю П проситися на роботу, хоча не мав медичної освіти. Дзьордзьо зрозумів ситуацію Петрицина (на утриманні у Петрицина двоє дітей, яких треба ставити на ноги) і взяв на роботу статистиком. Пане Петрицин, скільки ви заплатили головному лікарю за прийом на роботу? Впевнена, що нікопійки. Як ви можете, пане Петрицин, сьогодні так позорити головного лікаря і всю медицину району? Ви ж працюєте в цьому колективі. “Не плюй в криницю звідки воду п”єш” – зрозумійте ж ви накінець. Вас Петрицин зненавидів весь колектив медиків району, як дальше будете працювати?

Comments are closed.