У Кременці десантники покажуть свою техніку

Світлина від Почаївська міська рада.

Це спільна акція 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ та Тернопільський військовий комісаріат охопить обласний центр та районні міста Зборів, Бережани, Збараж і Кременець.

Програма така:
6 серпня 2019 року м. Тернопіль, Театральний майдан
7 серпня 2019 року Зборів та Бережани
8 серпня 2019 року Збараж та Кременець

Десантники легендарної 80-десятки, озброївшись народною мудрістю «краще один раз побачити, ніж сто разів почути» вирушають на Тернопільщину реалізувати своє бажання показати усім охочим чим і на чому сьогодні воює «крилата піхота».

Американські броньовані «Хаммери» з’явилися на озброєнні бригади у 2015 році і за цей час вже перестали бути новинкою. А бронеавтомобіль, що приїхав зі Львова, раніше неодноразово був у районі проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.
Такі акції в бригаді відбуваються не вперше. А проводять їх для того, щоб молодь та свідомі громадяни не вагалися у прийнятті рішення пов’язати своє життя із службою в армії, зокрема в елітних військах.

— Можливо чоловіки, які бажають укласти контракт із військом мають якісь сумніви, їм не вистачає потримати справжню бойову зброю в руках, послухати як працює двигун бойової машини, відчути її міць, сівши за кермо, щоб прийняти серйозне рішення, а такі демонстрації можуть стати для них мотиваційним чинником, – йдеться у повідомленні на їхній Facebook-сторінці.

Такі акції вже мають результат: у містах, де побували військовослужбовці ДШВ, вже з’явилися зацікавлені кандидати і він сподівається, що згодом їх побільшає.

Почаївська міська рада

Коментарі вимкнені.