Тернопільщина: на виборчій дільниці зафіксована недостатня кількість виборчих бюлетенів

На виборчій дільниці у геріатричному будинку села Петрики спостерігачі ОПОРИ виявили, що наявна кількість виборчих бюлетенів менша на 30 штук ніж кількість виборців в уточненому списку виборців.

На виборчу дільницю №610936 округу №165, що розміщена у геріатричному будинку села Петрики, передали 128 бюлетенів для повторного голосування, тоді як в уточненому списку виборців є 158 осіб. Члени цієї ДВК повідомили ОПОРІ, що недостача бюлетенів була також 31 березня, але після звернення ДВК до ОВК бюлетені довезли.

Спостерігачі ОПОРИ щодо цієї ситуації звернулися за офіційним коментарем до голови ОВК округу №165 Ольги Лучки. Вона сказала, що голова цієї ДВК повідомив про проблему з нестачею бюлетенів, а вона в свою чергу зверталася з нею до Центральної виборчої комісії. Але з її слів стало зрозуміло, що для вирішення цього питання часу вже не було.

Відповідно до частини 7 статті 71 Закону України «Про вибори Президента України» виборчі бюлетені для кожної виборчої дільниці виготовляються у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які включені до списку виборців на виборчій дільниці.

Коментарі вимкнені.