У Тернополі відкрилася нова фінансова установа з особливими пропозиціями

Bank1

Західноукраїнська фінансова група компаній Express Credit Union, яка вже закріпила за собою репутацію надійної та стабільної фінансової структури в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, 26 липня відкрила перше відділення у центрі Тернополя – за адресою: вул. Руська, 19А. На ринку ця група фінансових компаній існує з 2008 року.  

Bank2Як розповів “Погляду” голова правління групи «Express Credit Union» Олександр Островський, загалом компанія надає увесь пакет банківських послуг, однак має низку переваг. “Насамперед, пропонуємо кредити під заставу золота, дорогоцінних металів та каміння за вигідними ставками: від 0,29% на день, – розповів Олександр Островський. – Діють депозитні програми в гривнях, євро та доларах. Зокрема, за євро і долари пропонуємо 12 відсотків річних із щомісячною виплатою відсотків, у гривні – 24% річних теж зі щомісячною виплатою відсотків”.

Bank3

Відділення “Експрес Кредит Юніон” у Тернополі відчинене з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 18.00 год. Обідня перерва триває з 13.00-14.00 год. У суботу відчинено з 10 год. до 15.00 без перерви.

Відвідуючи цю фінансову установу, клієнт повинен мати із собою документ, який засвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення).

Bank4

 

Коментарі вимкнені.