На Тернопіллі живе дівчинка-магніт

magnit2

У селі Великі Бережці Кременецього району живе дівчинка-диво з “магнетичною” здатністю – вона буквально притягує металеві предмети.

Феномен шестирічної Тетянки Казьмірук батьки вперше виявили взимку два роки тому. Зовні це – звичайна дівчинка, але коли вона бере до рук металеві речі, добряче всіх дивує. На носику, спині і грудях дівчинка без особливих зусиль здатна утримувати металеві столові ложки, копійки, які буквально прилипають до її тіла.

magnit4– Тетянка якось взимку бавилася з бабусею у “кухара” і поросила дати їй ложечки, – розповідає “Погляду” мама диво-дівчинки Аня. – У процесі гри притулила ложечку до носика, вона не відпадала. Нас, дорослих, це неабияк здивувало. Почали експериментувати на собі, але подібного ефекту не було.

Саму героїню, здається, абсолютно не бентежить, що на її тілі “липнуть” металеві предмети, вона з радістю демонструє це рідним і знайомим, просить маму публікувати фото і відео про неї в інтернеті.

Коли збиралися до школи, перед 1 вересня цього року, мама проходила з Тетянкою обов’язковий медичний огляд. Лікарі відповіли, що з точки зору медицини не можуть пояснити це явище. За результатами обстеження, дівчинка цілком здорова. Медики рекомендували звертатися у Київський медичний інститут, який досліджує неординарні явища в людському організмі, але батьки поки що не зважилися на цей крок.

– Читали в інтернеті про хлопчика з подібними здібностями, – каже пані Аня, – його батькам це пояснили, що він якимось чином так заряджається енергією від сонця і стає намагніченим.

У родині Казьміруків ні в кого таких випадків не зустрічалося.

magnit1У молодого подружжя є і менша 3-річна донечка Валерія, у неї теж ледь-ледь виходить втримувати на носику десертну ложку.

Коментарі вимкнені.