Начальник обласної міліції Василь Облещук: «Щоранку набираюся сил від… Кашпіровського»
Уже два місяці Тернопільське обласне управління внутрішніх справ очолює полковник міліції Василь Корнелійович Облещук, який загалом пропрацював у правоохоронних органах
Читати далі