У теплі краї потяглись жироплинні клини чартерів, – свято наближається…

Все, як на замовлення: бюджет прийняли, вихідні оголосили, йолки нарядили, народу мізки припудрили. А тут ще й сніг випав.І потяглись у теплі краї жироплинні клини чартерів. Карціна! “Пєтухи полетіли” називається. Відпочивати. Веселих свят!
А шо? Усе спокійно в нашому князівстві. РНБО додали повноважень, СБУ десь там щось робить, міліція в броніках 5+ парками бродить, цигарки в гопоти стріляє. Ну а військо давно на плечах волонтерів. За військо можна бути спокійним. Режим тиші. Не стріляти! Наказ. Домовленості. Перемир`я. Цукерки. Йолки. Дід Мороз.
От тільки подаруночки в нього… Комусь – свята, пакунки в красивих обгортках, столи – горою, вино- рікою. А комусь: сльози рікою, столи для тризни і вантаж-200 з війни. Котрої, насправді, немає. Котра – АТО і перемир`я. Котра: “Не стріляти у відповідь і дотримуватись режиму тиші!”. Бо Європа занепокоїться, Барак Хусейнович скаже: “Fаcк” і, щонайстрашніше: Ху@ло може образитись і прикрутити вентиль.
Fack them all! Люди! Ви за що голосували? Бо за кого – то питання риторичне. Оборонна доктрина держави полягає в отакому перемир`ї? Коли ваші діти не мають права стріляти у вибл@дка, котрий прийшов їх, вас, нас усіх вбивати? Коли армію забезпечують волонтери, збирають, стягують зі світу по нитці – бійцям балаклави. А депутати, чиновники МО летять в теплі краї. Бл@ть. А на Бермуди б вони не полетіли. Трикутник там є, кажуть, загадковий. У ньому в аномальний спосіб зникають яхти різні, літачки чартерні, мільйонерчики непутьові.Тобто там зникає, кажуть, все і незрозуміло як . Ну, як наш бюджет, наприклад. Був – і нема.От би…
Ага: не з нашим щастям.
Дзвінка Торохтушка

-1 thoughts on “У теплі краї потяглись жироплинні клини чартерів, – свято наближається…

  • 16:11 | 29.12.2014 о 16:11
    Permalink

    Вони ж перевтомилися ;), цілу ніч не спали, багато місяців трудилися… Тепер мають оказію відпочити від справ насущних, продовжити жирування. А прості смертні обійдуться при картопельці в “мундурах” та квашеній капусточці. То найздоровіший наїдок. Та, найголовніше, не треба буде таблеток на полегшення травлення брати.

    З Новим роком, дорогенькі ! Веселих свят ! 🙂

Коментарі вимкнені.