Жовта пляма у кар’єрі тернопільського мера Сергія Надала


Дочекались! Ще кілька днів – і будівництво на Привокзальному майдані буде зупинене… У зв`язку з його завершенням.
Такий фінал боротьби громади з міською владою і забудовниками.
Яскрава жовта пляма торгового центру постала в історичній частині Тернополя. І заодне на біографії С.В. Надала. Котрий демонстративно проігнорував думку громади, спотворивши Привокзальний майдан цим новобудом, котрий зараз ще й фарбують в їдкий, жовтий колір.
Нагадаємо, що колотнеча із цією забудовою тривала більше року. Порушувалась кримінальна справа, призначались різні комісії, в тім числі і під головуванням заступника голови ОДА І. Крисака. ПРоте, результат із цього всього був один – будівництво тривало.
Комісію, яка вивчала законність дій міської ради, за дорученням Адміністрації президента у лютому 2015 року очолив тоді виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Іван Крисак.
До створеної комісії долучились також органи міністерства внутрішніх справ, обласна прокуратура та інші громадські активісти. Однак, перешкоди у діяльності комісії чинила сама Тернопільська міська рада, котра маніпулювала і думкою громади, і нормативними актами і процедурами розгляду звернень,зокрема не надавала комісії необхідної інформації.
– Ми робимо звернення, чекаємо тридцять днів, в останній день нам приходить відповідь, що звернення не чітко сформульовано. Враховуємо їхнє зауваження, робимо нове звернення, знову відповідь, що питання сформовано некоректно і органи виконавчої влади не мають прав втручатися в діяльність органів місцевого самоурядування, таке ж повторилось і втретє. Тоді всі матеріали комісія вирішила передати у міліцію, – говорив тоді Іван Крисак.
Міліція, як і прокуратура також не змогли нічого вдіяти. Документи, папери і відписки циркулювали з однієї установи до іншої, а будівництво йшло за своїм графіком.
З початком передвиборчої кампанії, місто “любовні” заполонили біл-борди мера. На одному з них засвітилась така собі Ольга Шахін. З ремаркою громадський активіст. Доволі цинічно, адже саме вона є не стільки активіскою, скільки захисницею будови на Привокзальному майдані.
Свою позицію вона донесла на одному з телеканалів міста. Бо чого їй не любити Тернопіль, адже саме її чоловік є одним з наближених людей міського голови Сергія Надала. Подейкують, що обранець пані Шахін має стосунок не тільки до будівництва на Привокзальному , але й причетний до всіх інвестиційних схем у місті. Така от любов із присамком бетону.
І плід цієї любові відсьогодні “прикрашатиме” центральну частину міста і “милуватиме”, тобто виїдатиме очі всім, хто приїжджатиме до Тернопіоля. Адже Привокзальний майдан є своєрідною візитівкою міста.
Така от жовта пляма Надала…
Дзвінка Торохтушко
Фото Антон Марчевський

Коментарі вимкнені.