16-річний тернополянин їде на чемпіонат Світу з віндсерфінгу

16-річний тернополянин Мар’ян Воловець стане учасником чемпіонату світу з віндсерфінгу у класі “Bic-Techno”, що в серпні пройде в Нідерландах.

Вибороти путівку на такі престижні вітрильні змагання спортсменові допомогла срібна медаль, здобута на весняному чемпіонаті України серед юнаків та дівчат віком до 17 років “Призи Севастополя”. Регата на початку травня впродовж тижня тривала у цьому місті і зібрала близько двохсот яхтсменів у семи класах яхт із 11-ти областей України.

У класі вітрильної дошки “Bic-Techno” лідерство з першого дня змагань захопив миколаївський спортсмен Олександр Гончаренко — неодноразовий учасник чемпіонатів світу, Європи, минулорічний чемпіон України. А одразу за таким іменитим суперником на другій позиції стабільно йшов Мар’ян Воловець (ЗОШ №14). Впродовж регати проведено 12 перегонів, і в трьох із них спортсменові вдавалося навіть бути першим.

В результаті Мар’ян впевнено прийшов до фінішу регати її срібним призером. Ще один тернопільський віндсерфінгіст Юрій Будай із ЗОШ №18 до останнього дня змагань боровся за 3-4 місце, в останньому перегоні зміг прийти другим, однак зареєстрований суддями фальстарт відкинув його на п’яту позицію турнірної таблиці. За словами тренера віндсерфінгістів Олексія Нижегородова, для хлопців — це перша регата у класі “Bic-Techno”, тому такий їхній виступ можна вважати досить успішним, – пише Місто.

Коментарі вимкнені.