Неймовірні емоції, безліч позитиву – сьогодні у Тернополі Street Workout

Красиві, молоді, у відмінній спортивній формі — саме такі учаcники змагань серед турнікменів Street Workout. Хлопці з різних куточків України приїхали виборювати перемогу і демонтрувати власні уміння.

— Street Workout — це не вид спорту, це рух,який покликаний популяризувати здоровий спосіб життя, силу думки і перевагу розуму на фізичним. Цей рух найбільш розвинений в Україні, ми мандруємо різними містами країни, аби привернути ще більшу увагу до такого способу життя. З кожного міста ми вибирамо одного найкращого учасника,котрий буде входити узбірнуУкраїни зі Street Workout, — розповідає президент напряму в Україні Денис Мінін.

Street Workout – це так звана вулична силова гімнастика, в якій наявні також елементи calisthenics (вправи, що виконуються вагою свого тіла) й паркуру.Тому сьогодні показуватмуть свої уміння і паркуристи, на чолі з Іваном Савчуком, який вважається найкращим у цій сфері в Україні, і навіть Європі.

Головним сюрпризом стануть переможці шоу “Україна має талант-6”. Двоє турнікменів з всієї команди-переможців приїхали у Тернопіль в ролі суддів,які й визначать кращого. Окрмі цього, Іван Козачок і Віктор гладченко продемонструють показові виступи, та проведуть майстер-клас для всіх бажаючих.

Розпочнуться змагання сьогодні о13.00 на стадіоні школи №14.

Раїса Дудкова, Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.