Турнір з флорболу у Тернополі зібрав рекордну кількість глядачів

28 серпня на тернопільському Театральному майдані вісім дитячих команд у двох вікових категоріях (U-9, U-11) змагалися за кубок міського голови з флорболу.

Турнір, що відбувався протягом 4-х годин на центральній площі міста, зібрав рекордну кількість глядачів за останні 2 роки. Батьки більше 50-ти дітей прийшли підтримати своїх улюбленців на відповідальних іграх. Пересічні тернополяни теж радо ставали спостерігачами, які ще до цього дня не бачили такої дивини — діти, клюшки, ворота і м’ячик. Все це формувало позитивну, драйвову атмосферу — атмосферу справжнього свята, яке організували для мешканців міста Тернопільська обласна федерація флорболу та Управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради.

Найбільшу інтригу та боротьбу можна було спостерігати у молодшій віковій групі, де за винятком команди дівчат, зійшлись три рівні команди. Найбільш титулованим був Стимул-Юніор, проте перший матч завершився несподіваним результатом. Команда Чемпіон після літньої перерви довела всім невипадковість своєї назви, і дала бій непереможним Юніорам — (4:4). А прикраса турніру — команда дівчат Легенда поступилась у своєму першому матчі (0:6) команді Міцні Горішки (ТНВК №35).

Все вирішив другий матч у якому лише прикра помилка голкіпера Міцних Горішків “розколола” рахунок у матчі. (0:1) — на користь Стимул-Юніора, який здобув в колекцію черговий кубок.
У старшій віковій групі перемогу здобули Тернозаври, які перемогли своїх грізних конкурентів — Стимул-ТНВК №17 з рахунком (6:5). ЗОШ №3 посіла на турнірі 2-ге місце. Варто зазначити, що матчі старшої вікової групи відбувались у повномасштабному форматі — 3 тайми по 10 хвилин. Команда Пегас на турнір не з’явилась.

— Для хлопців це була перша розминка перед відкритим Кубком Києва, куди наші спортсмени вирушать наприкінці вересня, — розповідає голова Тернопільської обласної федерації флорболу Володимир Смолка. — Помітний спад ігрової практики після літньої переви, буде ліквідовано посиленими тренуваннями напротязі вересня. Такі турніри надзвичайно потрібні для популяризації флорболу, мотивації спортсменів перед більш масштабнішими іграми, а також набуття ігрових навиків та залучення до занять нових гравців.

Організатори нагородили всіх учасників грамотами та цінними подарунками. Переможці отримали заслужені кубки. Призи дісталися і кращим бомбардирам турніру. У молодшій віковій групі найбільше голів (5) забив Олег Пирза, а серед старших кращим бомбардиром став Владислав Мазурик, який 6 разів вражав ворота суперників.