Хто дозволив з драмтеатру в Тернополі зробити ярмарок?

“Цей “ярмарок” буде розглянуто на профільній комісії облради”, – прокоментував ситуацію в.о. Голови Тернопільської облради Сергій Тарашевський.

Нагадаємо,  виставки-ярмарку у Тернопільському академічному драматичному театрі імені Тараса Шевченка організували за ініціативи Директора театру, без погодження з керівництвом Тернопільської облради, якому належить сам драмтеатр, хоча деякі “опозиційні” інтернет-ЗМІ приписали до цього заходу навіть Голову Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, котрий не може ні за яких умов якось впливати на даний заклад.

В кулуарах сьогодні винеслась інформація про “добро” яке давав особисто Керівник конкурсної комісії, депутат облради, голова Тернопільської обласної організації “Свобода” Володимир Стаюра. Але Стаюра особисто надув щоки та заявив, що про торгівлю в театрі навіть не чув.

Але це вже не вперше. В приміщенні Обласного краєзнавчого музею в Тернополі на Майдані мистецвт вже довший час Володимир Стаюра взяв частину приміщення на 1 поверсі під заклад громадського харчування, хоча погодження чи офіційної оренди там немає, пише Експрес.

Фото Віктор Долішній

Коментарі вимкнені.