Ігор Гуда «замовив» Василя Лила

З подачі директора будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігоря Гуди розпочалось “цькування” фірми конкурента Василя Лила «Тернопільбуд».

Правда заслужено, бо дійсно квартири, які будує “Тернопільбуд” затримують до здачі в експлуатацію.

Отож, чергове викриття на сайті За Збручем:

У минулому році фірма Василя Лила продала завод залізобетонних конструкції “Промбаза” та звільнила з роботи десятки інженерів та проектантів.

На цьому “покращення” в “Тернопільбуді” не закінчилися –  прийнято рішення про ліквідацію цілого будівельного управління. Жертвою оптимізаторів стало будівельно-монтажне управління “Машбуд”. За час своєї нелегкої праці машбудівці звели в Тернополі чимало красивих будівель і принесли власникам немалі бариші. Та нині, в час економічної кризи, це нікого не цікавить. До наступних виборів мера ще далеко, а значить пану Лилу не потрібно дбати про симпатії електорату.

Декому з сотні працівників “Машбуду” запропоновано звільнитися або перевестися у інші відділи “Тернопільбуду” без жодних гарантій збереження робочого місця. Інших змушують влаштуватися на працю до “дружніх” приватних підпримців неофіційно, без запису в трудову книжку та стажу.

Куди приведе найбільше підприємство Тернополя його керівництво, залишається тільки здогадуватися.

Коментарі вимкнені.