Перед Другим Святвечором на у пожежі на Тернопільщині загинула 74-річна жінка

У кімнаті одного з житлових будинків с.Горинка Кременецького району перед Другим Святвечором виникла пожежа. Про це надійшло повідомлення на пункт зв’язку 5-ї самостійної державної пожежної частини Кременецького районного відділу МНС.

До місця події  вирушили рятувальники. На місці події виявлено тіло власниці домогосподарства, громадянки 1938 року народження. Причина смерті – отруєння продуктами горіння. Рятувальникам не довелось долучитися до гасіння пожежі, оскільки її вже встигли ліквідувати бійці сільської пожежної команди села Горинка, які своєчасно відреагували на сигнал «тривога», оперативно прибули до місця події та зупинили полум’я, не давши йому поширитись, набрати сили та завдати ще більшого лиха. Пожежею знищено дерев’яну підлогу на площі 1 м.кв., ліжко, пошкоджено стіни, віконні та дверні рами.

Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

До слова, сільська пожежна команда у с. Горинка функціонує вже упродовж багатьох років. Розуміючи, наскільки важливим є функціонування пожежної команди у селі, сільській громаді вдалось зберегти цілком боєздатний підрозділ, який вже не раз на практиці довів свою доцільність.

Коментарі вимкнені.