Сергія Надала звинувачують у зраді тернополян

20 січня вночі з Тернополя на Київ поїхали чотири автобуси з правоохоронцями. Тернополяни намагалися блокувати автобуси, але силовиків було більше, тому вони прорвалися. Тоді ми писали, що у тернопільському страйкомітеті набагато раніше знали про можливий виїзд силовиків з Тернополя на Київ. Але злегковажили даною інформацією, посилаючись на те, що в нашому місті і так більшість військових частин розформували.
Вчора на електронну адресу “Погляду” прийшов лист від голова ТОГО «Тернопільські підсумки» Тараса Білана.

В ньому він пише, що йому вдалося дізнатися, що щирий патріот Сергій Надал знав, коли буде дислокований місцевий «Беркут» до Києва, адже самі силовики йому повідомили у телефонній розмові про це, але не захотів про це доводити до відома громадськості.

Тарас Білан просить Штаб  національного спротиву Тернополя провести відкрите,  невідкладне, привселюдне розслідування в по цій справі.

Прошу Вас  провести відкрите ,  невідкладне, привселюдне розслідування в наступній справі : під час революційних подій з міст Івано-Франківськ та Львів на Київ,  було заблоковано виїзд автобусів з представниками правоохоронних органів (Беркут).

В цей же час з м.Тернополя «Беркут» виїхав без перешкод.

Офіційно повідомляю:  від рядових працівників міліції мені стало відомо про те, що представники правоохоронних органів Тернополя заздалегідь інформаціюпро підготовку виїзду довели (в телефонній розмові) Тернопільському міському голові Надалу Сергію Віталійовичу.

Однак останній на прохання правоохоронців: « зробити щось, щоб ми не поїхали» — зберігав мовчання.

Пасивне потурання режиму Януковича підтверджується,  фактами які відомі всім:

в вечір виїзду, біля м.Збаража,  до  одного з депутатів  Тернопільської обласної ради та громадян, що були з ним, за блокування автобусівбуло  застосовано силу та усунуто останніх з дороги в сніг. Автобуси продовжили рух.

Прошу зверніти увагу на те , що  низовим організаціям в Тернопільській області (ділянка дороги Тернопіль- Кременець-Дубно) дану інформацію,  та вказівки по блокуванні  Беркуту ніхто з Тернополя не передав.

Факти річ жорстока.

Враховуючи отримані від народу повноваження прошу Вас :

 1. Витребувати в телефонній компанії викопіювання розмов міського голови Тернополя Надала Сергія Віталійовича за день, що передував виїзду на Київ; день виїзду «Беркуту» на Київ; та наступного дня після виїзду Беркуту на Київ.
 2.  Негайно оприлюднити роздруківку розмов, та довести їх зміст до громади Тернополя (в частині розмов з представниками силових структур).
 3. В випадку підтвердження причетності Надала Сергія Віталійовича до безперешкодного виїзду на Київ  «Беркуту» прошу провести останнього коридором ганьби через усе місто. А можливо, на Ваш розгляд, застосувати більш жорсткі заходи покарання

 

-1 thoughts on “Сергія Надала звинувачують у зраді тернополян

 • 09:42 | 25.02.2014 о 09:42
  Permalink

  НАДАЛ – ЦЕ ТОЙ САМИЙ ЯНУКОВИЧ, АЛЕ ХИТРІШИЙ. ІМ З ГЛАДКИМ ПРИ ЯНУКОВИЧУ ДУЖЕ КОМФОРТНО ЖИЛОСЬ. І ПРОКУРОРИ З СУДДЯМИ ДУЖЕ ПРО НИХ ПІКЛУВАЛИСЬ. НАПЕВНО, ТОМУ, ЩО ВОНИ ВЕЛИКІ ПАТРІОТИ. ЛЮДЯМ НА ТЕКСТИЛЬНІЙ ГАРАЖІ ВІДДАЛИ, ТІЛЬКИ, КОЛИ ВЖЕ ЗРОЗУМІЛИ, ЩО УЧАСТЬ ІХНЬОГО ЯНУКОВИЧА ЧЕКАЄ І НА НИХ. В ХЛОПЦІВ МОЗГИ ПРАЦЮЮТЬ ШВИДШЕ НІЖ, В ІХНЬОГО ПАХАНА ЯНУКОВИЧА. ШУСТРІ ХЛОПЦІ ЗАРАЗ ВЖЕ БУДУТЬ ВДАВАТИ З СЕБЕ ВЕЛИКИХ ПАТРІОТІВ. НЕВЖЕ ХЛОПЦІ НА МАЙДАНІ ЗАГИБЛИ ЩОБ ПРИ ВЛАДІ ЛИШИЛИСЬ ТАКІ САМІ ЯК І БУЛИ

 • 10:10 | 25.02.2014 о 10:10
  Permalink

  Зараз ті “патріоти” страшать всіх працівників Тернопільської районної ради, навіть простих роботяг непартійних, що повиганяють всіх з роботи коли, вже зовсім скоро, прийдуть до влади.
  А до влади хочуть прийти ще цікавіше – погрожують спалити хату теперішньому голові, якщо не напише заяву!!!!

 • 11:13 | 25.02.2014 о 11:13
  Permalink

  шановні небайдужі очичтились від одного царя тепер треба від другого!давайте обєднаємось і разом будем відстоювати своі права!треба визначитись з місцем і годиною-в кого які пропозиціі!

 • 13:20 | 25.02.2014 о 13:20
  Permalink

  Тільки нехай пан Білан не думає, що такою пропагандою можна посадити на місце Надала Заставного. Роман Йосипович біля корита вже був, досить. Людина має бути нова.

 • 13:33 | 25.02.2014 о 13:33
  Permalink

  Ви подивіться на 9 школу . Як її забудовують !!! Забор нового будинку прямо перекриває вікна усіх класів для дітей , тепер діти сонця Божого бачити не будуть , фірма забудівельник та сама яка займалась вибиванням стоянок (гаражів) в м.Тернополі !!!

 • 21:35 | 25.02.2014 о 21:35
  Permalink

  НЕХАЙ би ПАН НАДАЛ НАПИСАВ ТУТ ПАРУ СЛІВ У СВОЄ ВИПРАВДАННЯ ЧИ ЗАХИСТ.
  НЕХАЙ БИ ДАВ ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ: “ЧИ ЗНАВ Сергій Надал, коли буде дислокований місцевий «Беркут» до Києва”?

 • 19:07 | 2.12.2014 о 19:07
  Permalink

  Не допустити Боже! Хватить нам вже його панування! Скинули Януковича і йому недовго при кориті сидіти … Брехня що надал вийде це чистий піар! Дякуючи таким як Надал свобода і обісралася… Слава Україні!

Коментарі вимкнені.