Соцзабез заспокоює тернополян, котрих цього місяця розчарували банкомати

Виділити додатково 20 млн грн на виплати тернополянам просить соцзабез в уряду.

– Чому затримують виплату допомоги на дітей до трьох років? Кожного місяця це робили до 14-го числа, а тепер — ні, – скаржиться у редакцію “20 хвилин” батько дворічної дитини Олексій Козак. – Гроші невеликі, але ж і на них щось можна купити. Чи вже й цей мізер скасують! Ходять такі чутки. Мене обурює, що при цьому президент і депутати самі не затягнуть паски, а тільки простому народові пропонують.

Чоловік каже, що принципово ходить щодня до банкомату і дивиться, коли виплатять гроші.

У міському соцзабезі пояснюють, що допомогу на дітей до трьох років насправді ніхто не затримує.

– Зараз ми виплачуємо допомогу за листопад, і це повинні зробити до 30 числа, – коментує ситуацію заступник начальника соцзабезу Василь Боярський. – Гроші, які запланували на цей рік, уже використали, бо ж зросли мінімальні зарплати, прожитковий мінімум. Відповідно зросли і суми виплат. Ми уже звернулися у Кабмін, що потрібно ще 20 мільйонів гривень.

Як повідомили у бухгалтерії соцзабезу, на 2011 р. Держава виділила для виплат на різні допомоги у Тернополі 107 млн грн. Це виплати вагітним, по догляду за дітьми до трьох років, одноразові допомоги при народженні дитини, одиноким матерям, сиротам, малозабезпеченим, інвалідам, компенсацію алементів та інші, каже пан Боярський.

– Уже виплатили гроші сиротам та інвалідам, – продовжує він. – Приміром, допомогу на дітей до трьох років отримують тепер 6400 осіб, одноразову допомогу при народженні дитини — 3780 осіб.

Отримують гроші й матері-одиначки, їх є 1100. Інвалідів та дітей-інвалідів — 1900. Відтак на гроші від Кабміну через соцзабез тільки у нашому місті очікують тисячі людей.

-1 thoughts on “Соцзабез заспокоює тернополян, котрих цього місяця розчарували банкомати

  • 12:14 | 21.11.2011 о 12:14
    Permalink

    Вони ці грощі витратили на День соціального працівника в барах і ресторанах,првда пане Боярський?Гарний бар в Бірках?А батьки нехай думають чим дітей годувати.

Коментарі вимкнені.