Спирт, вода з-під крану і трохи оцту – горілка “по-тернопільськи”

Спирт, вода з-під крану і трохи оцту. Отриману рідину за допомогою лійки налити у пляшку, закоркувати і запропонувати знайомим за ціною 10 гривень за півлітра. Такий простий рецепт приготування горілки та її збуту вигадав тернополянин. Свою вину перед працівниками податкової міліції не заперечував і навіть розповів, де взяв усі необхідні атрибути для створення «товарного вигляду».

Затриманий (мовою оригіналу): «Корки залишалися на бутилках, етикетки… Колись завод розвалювався. Там знайомі, я даже вже не пам’ятаю, хто. От, дали мені ці етикетки. Ну тоїсть мені не потрібно було багато. А марки? Це коли береш бутилки, бували з необірваною маркою, от ті марки збирав собі».

Дослідивши цей алкогольний напій, спеціалісти виявили, що рідину не тільки незаконно виготовляли, а й робили це з порушенням вимог діючого державного стандарту. Більше того, вона містила домішки, які загрожували життю і здоров’ю людей.

Ігор Сторожук, заступник начальника УПМ ДПА в області: «Було порушено карну справу за статтею 204 Кримінального кодексу України. Це незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Хочу зазначити, що санкції цієї статті передбачає позбавлення волі терміном до 10 років».

Понесуть покарання і громадяни Молдови та України, які виготовляли фальсифікований коньяк. Податкові міліціонери завершили розслідування та направили до суду з обвинувальним вироком порушену проти них кримінальну справу.

Ігор Сторожук, заступник начальника УПМ ДПА в області: «За результатами їхньої так званої незаконної «господарської діяльності» ними було вироблено більше 4000 літрів такого сурогату, який також був у подальшому вилучений. Вказані люди понесуть покарання».

Загалом з початку 2011 року податкова міліція області виявила 9 злочинів, які підлягають під ознаки 204 статті Кримінального кодексу України. Викрито 5 підпільних виробництв алкогольної продукції та більш як на 3,5 мільйони гривень вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів., повідомляє ІНТБ.

 

Коментарі вимкнені.