Стойко запевнив, що не лихословив і не штовхав. Литвин сказав подивитися відео

Іван Стойко матюкавсяДепутат НУНС Іван Стойко заперечує, що нецензурно висловлювався і штовхав працівника Управління держохорони при спробі перевірити його посвідчення.

Про це депутат заявив із трибуни Верховної Ради, коментуючи інформацію про його участь у такому інциденті, озвучену спікером.

“Справді, вчора, скажімо, перевіряли в нас, народних депутатів багатьох, посвідчення. І заходячи сюди, скажімо, через двері… (я побачив, що) стояв на посту черговий, як завжди це відбувається. Коли я підійшов до нього й він запропонував показати, – я йому показав своє посвідчення”, – сказав Стойко.

“Але, Володимире Михайловичу, я не лихословив, як ви казали, я не штовхався й таке інше. Тому я прошу перед всією Україною, перед журналістами всіма, перед моїми колегами спростувати те, що було сказано і названо моє прізвище, що начебто я бив когось чи погані слова говорив”, – заявив НУНСівець.

“Тому я прошу зараз з цієї трибуни, щоб це було, мабуть, спростовано. Бо цього не було”, – попросив Стойко.

Спікер Володимир Литвин на це відповів: “Я регламентний комітет прошу розглянути це питання, взяти відеоматеріали – у нас відеоспостереження ведеться”.

“Шановні колеги, я думаю, з цих випадків прикрих Верховна Рада має зробити висновки”, – додав Литвин під бурхливі оплески в залі засідань.

Раніше спікер повідомив, що депутати Іван Стойко і Геннадій Задирко некоректно повелися з працівником Управління держохорони, коли той хотів перевірити їхні посвідчення. За словами Литвина, депутати вживали матірні слова до працівника УДО та поводилися зверхньо, тягали його за форму, били в груди, – пише “Українська правда”.

Коментарі вимкнені.