Тепер Надал знає, хто «мутить воду» навколо першої поліклініки у Тернополі

Близько трьох десятків людей із червоними прапорами (до речі, забороненими у Тернополі) намагались пікетувати сьогодні сесію міської ради. Переважно пенсійного віку люди вимагали «забрати руки геть» від поліклініки Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги.  Нагадаємо, згідно з рішенням міської ради на першому поверсі лікувального закладу повинен бути центр надання адміністративних послуг.

Поторогувавшись, якою мовою давати інтерв’ю («Какая разніца на каком язикє?», – лунало у натовпі), ініціативні бабусі взяли журналістів «у кільце».

– Ми прийшли відстояти центральну поліклініку, яка потрібна людям, пенсіонерам, учасникам війни, – бере слово пікетувальниця Наталя Буцкіна. – Туди ходив ще мій «дєдушка» і всі мої батьки. Тому я рахую, що це «прєступлєніє» нашого мера, за якого люди голосували. Забрати таку красиву поліклініку, лишити лікарів без куска хліба…

Жінка ще б довго виливала пресі свої жалі, та слово узяв головний комуніст області Василь Паразінський, якому, власне, й належить ідея «флеш-мобу».

– 8 серпня ми прийшли сюди разом з колективом поліклініки і вручили особисто меру звернення, щоб сьогодні на сесії розглянули і скасували рішення міськвиконкому №220 від 8.02.2012 р. про перенесення поліклініки №1 у поліклініку №3. Сьогодні на сесії «слуги народу» повинні ліквідувати рішення, направлене проти тернополян.

Міський голова Тернополя Сергій Надал разом із начальником управління охорони здоров’я Ростиславом Левчуком вийшли до пікетувальників.

– Потрібно говорити правду: під стінами міської ради сьогодні зібралися кілька десятків прихильників комуністичної партії, – коментує Сергій Надал. – Вони готуються до виборів, і більше не мають, чим про себе заявити. Кажу цим та іншим людям: історія про закриття першої поліклініки вигадана. Я пояснив людям, що лікувальний заклад залишається на місці, ніхто його закривати не буде.  Єдине, що рентген кабінет, у якому зроблять ремонт, змістять трохи лівіше.

Тим часом у сесійній залі керуючий справами, заступник міського голови Олександр Степанюк, репрезентував проект майбутнього ЦНАПу (центру надання адміністративних послуг). Пан Степанюк повідомив, що, вивчивши позитивний досвід Івано-Франківська, Вінниці та інших міст, де уже працюють центри, у Тернопільській міській раді готові до його впровадження. І навіть мають перші 150 тисяч гривень. Хоча, зазначив,їх, звісно, замало, адже сучасний центр надання адміністративних послуг – це інформаційні банкомати, телефони, ксерокси і ще багато усілякої оргтехніки, не кажучи вже про сучасний ремонт і освітлення. Відкриють ЦНАП до кінця року, відтак тернополяни зможуть безболісно отримати і адміністративні, і лікувальні послуги в одному приміщенні.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.