СБУ-шнику, який вивіз з Тернополя зброю та таємні документи, не буде нічого?

Ще у лютому активісти Тернопільського Євромайдану виявили в гаражі будинка заступника начальника УСБУ в Тернопільській області Андрія Бондарчука, який знаходиться в місті Городок Хмельницької області, новий автомобіль “Субару Форестер” з арсеналом зброї – більше 200 пістолетів, кілька тисяч набоїв, шість автоматів Калашникова. 

В машині було також виявлено понад 400 особистих справ працівників СБУ. Крім того, знайдено 10 мішків з прослуховуючими пристроями, системними блоками, номерними знаками, службовими посвідченнями. Знайдена зброя належала офіцерам та чергової частини Тернопільського облСБУ. Тоді ж її повернули у Тернопіль.

За словами Олега Миколенка, все це було організовано владою. “Керівники УСБУ в Тернопільській області прийняли рішення викрасти зброю для його передачі, як нам повідомили, криміналітету”, – казав чоловік.

Але… працівники СБУ, які зроблили це, тільки будуть звільнені зі служби. А по даному факту ніхто не покараний, бо справу… закрито.  Про це «Номер один» повідомили власні джерела.

Виявилось, що кримінальна справа по даному факту взагалі не була порушена. Бо, як каже прокуратура, зброя була вивезена з приміщення тернопільського СБУ з метою… «недопущення її потрапляння в руки сторонніх осіб». Чомусь прокурорів не зацікавив той факт, що, згідно з вимогами, в Тернополі є три запасних пункти (не кажучи вже про Тернопільську область), де передбачено зберігати зброю у разі надзвичайних випадків.

Незрозумілою є ситуація і з можливим звільненням працівників СБУ, які дотичні до повернення зброї. З їхніх слів, їх уже викликали у відділ кадрів, де пропонували написати заяви на звільнення за власним бажанням. Натомість керівник прес-служби Тернопільського обласного управління СБУ Данута Зварич повідомила “Номер один», що таких фактів не було і бути не може…

Сподіваємось, крапку в ці історії поставить час та компетентні органи. А ми продовжуємо слідкувати за цими подіями.

-1 thoughts on “СБУ-шнику, який вивіз з Тернополя зброю та таємні документи, не буде нічого?

  • 23:51 | 18.04.2014 о 23:51
    Permalink

    Автор! Що таке “подслушивающими пристроями”? Це на якій мові?

Коментарі вимкнені.