У Тернополі з подачі міської ради з’явились “Карлсони” (відео)

Руслан Ліштаба з сім’єю, щоб потрапити додому мусить лізти через стіну. “Подивіться до чого довела міська рада. Завдяки чиновникам мушу лазити до свого будинку через забор. Ми доведені до відчаю.”

Підприємець, навпроти ділянки якого спорудили мур запевняє — це все роблять лише задля того, аби поквитатися з ним, за те, що він купив земельну ділянку, якої б купляти не мав.

– Мав необережність купити землю поміж спорудами одного власника, – каже підприємець Руслан Ліштаба. – І тепер маю клопіт який тягнеться роками. Просто перед моєю ділянкою Михайло Гладкий, власник “Братіслави” збудував собі мур та зробив парковку на міській землі. Я звернувся в суд і виграв справу — адже кожен громадянин має право доступу до своєї земельної ділянки. Але на цьому все не закінчилося.

Підприємець, маючи рішення суду, самотужки демонтував стіну. І тоді, 11 січня цього року, після трирічної судової тяганини, чоловік врешті отримав доступ до своєї ділянки. Але незадовго до того, як суд прийняв рішення про демонтаж стіни, її на свій баланс взяла міська рада.

 

Нагадаємо, жителі файного міста радять Руслану Ліштабу завезти на свою ділянку пару машин гною та бочку гноївки.

Інші вважають, що потрібно обмурувати високим муром тую “Братіславу” і буде спокій.

Коментарі вимкнені.