У Тернополі затримали нетверезого посадовця МРЕВ

«Автомайдан» продовжує виводити «на чисту воду» працівників Тернопільського МРЕВ.  Поки що Департамент ДАІ все влаштовує. Система працює. Люди на місцях. Не влаштовує це автомобілістів і активістів.

9 липня о 8годині 20хвилин на вулиці Микулинецькій у Тернополі працівники ДАІ зупинили автомобіль Lexus RX350 (державний номер ВО8880). При перевірці на тестері виявилось, що вміст алкоголю у крові затриманого становить 1,46 проміле при нормі 0,2 проміле. Представники ГО «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан» зафіксували цей факт.

–         Героєм ранкових парів виявився наш постійний герой, про життя якого Автомайданівці написали вже чимало, працівник реєстраційно-екзаменаційної служби Сергій Солтис, – розповідає голова ТО ВО «Автомайдан» Юрій Остап’юк. – У такому стані людина їхала на роботу і ще навіть збиралась працювати!

«Автомайданівцям» також вдалось дізнатись, що  «пропав» з роботи  пан Сергій ще вчора в обід, на роботу так і не потрапив. Така висока доза алкоголю вранці свідчить лише про те, що вечір вдався.

В обласному управлінні ДАІ розпочали  службову перевірку. Та вже є попередня інформація про те, що зі вчорашнього дня пан Солтис перебуває на лікарняному.

–         Цікаво, який медичний заклад створить таке чудо? – продовжує Юрій Остап’юк. – Хоча у МРЕВ теж творять різні чуда кому треба. Яким буде покарання? Я думаю, на всі ці питання в найближчий час ми отримаємо відповіді від начальника ДАІ області полковника Матрифайла А.В.

Коментарі вимкнені.