На Тернопільщині відбудеться фестиваль кулінарного мистецтва

17 липня  у Монастириському  районі Тернопільської області у селищі Коропець на площі  біля палацу графа Бадені відбудеться фестиваль «КоропФест – 2011».

Головна мета фестивалю – популяризація кулінарного мистецтва та туристичної привабливості Тернопілля, розвиток наддністрянської рибної кухні, сприяння кулінарному мистецтву та творчості кухарів Тернопільщини.

В програмі фестивалю завжди присутні рибальські забави на Дністрі під час яких кожен бажаючий має змогу пройти практикум туриста, освоїти ази рибальського мистецтва, посмакувати рибальською юшкою, а ввечері послухати “Рибальські побрехеньки” біля ватри.

Також на фестивалі відбувається Велика кухарська толока, майстер-клас з приготування коропа, тренінг “Секрети кухарського мистецтва”, дитяча художня майстерня, концертна програма, та багато інших цікавинок, якими дивує своїх гостей “Коропфест”.

Головною родзинкою “КоропФесту” є презентація кулінарних шедеврів його учасників. На фестивалі представляють близько 100 рецептів страв з коропа. Також можна скуштувати понад двадцять видів квашеного коропа, який є однією з “візитних карток” Коропця. Після представлення страв учасників, проводиться благодійний “смачний” аукціон. Кошти, виручені від проведення аукціону, йдуть на організацію туристичної поїздки для коропецьких дітей.

Завершується “кулінарна” частина “КоропФесту” традиційною дегустацією представлених страв.

Програма

10:00 Літургія в церкві св. Миколая за участю хору «Промінь надії» (українська діаспора в Англії).
13:00 Урочисте відкриття фестивалю.

14:00 Дитячий пісенний конкурс «Крок до зірок»

Круглий стіл „Туристична привабливість регіону”.
16:00 Презентація кухарського мистецтва,

Дегустація конкурсних зразків.

Рибний аукціон.
Спортивні розваги та інші забави.
18:00 Концертна програма.

21:00. Танцювальна програма.

Контактні телефони: 098 542 01 23

097 162 47 70

Коментарі вимкнені.