Сідорова, Гулкевича та Строєвуса потрібно пролюструвати?! “Правий Сектор” отримав можливість довести, що він чогось вартий (відео)

В своїх публікаціях «Погляд» неодноразово підіймав проблему тернополянки Лілії Проць: з її слів, колишній чоловік Іван Проць забрав у неї спільного сина. Ось уже півтори роки вона намагається у судах відвоювати законне право виховувати свою кровиночку. Натомість, колишній чоловік ініціює відкриття проти неї, як не кримінальних впроваджень, так адміністративних. 

Як розповідає «Погляду» Оксана Притула – представник Лілії у судових засіданнях, адвокат Івана Проця (колишнього чоловіка Лілі) – говорив, що навіть якщо жінка не сяде за ґрати, то буде позбавлена батьківських прав.

–          І повірте мені, що я підберу такий суд присяжних і так “попрацюю” з ними, що рішення буде за нами однозначно, – переказує його слова пані Оксана.

Власне, чоловік зараз саме цим і займається, стверджує Лілія Проць. 23 жовтня має відбутися слухання по двох справах. В одному випадку чоловік стверджує, що Ліля у ЙОГО ДОМІ у присутності ДВОХ (!) дорослих людей ПОБИЛА його, спричинивши тілесні ушкодження середнього ступеню важкості. У другому випадку її звинувачують у тому, що вона прийшла до сина у школу і в присутності його однокласників нібито влаштувала скандал. Це підтверджує невідома їй жінка, яка прийшла забирати зі школи її сина.

До слова, нещодавно опікунська рада Тернопільського району прийняла рішення, яке дає можливість пані Лілі НАРЕШТІ бачити свого сина не у присутності колишнього чоловіка. Нагадаємо раніше вона могла його бачити лише на території батька та у його присутності. Після таких зустрічей чоловік і порушував проти неї кримінальні провадження. До речі, схоже на те, що незабаром їх назбирається уже більше десятка..

Андрій Строєвус – “свободівець”

Для того, щоб теперішнє рішення опікунської ради набрало своєї сили, його має підписати голова тернопільської РДА «свободівець» Андрій Строєвус. Але… пан Андрій цього не робить. Чому? Якийсь час назад, спілкуючись із журналістом «Погляду», пан Строєвус запевнив, що він не стоїть ні на чиїй стороні і буде вимагати одинакових прав для обох батьків. Але коли справа дійшла до діла, дії «свободівця» чомусь нагадали дії регіоналів – «праві ті,  у кого більше грошей».

Зараз пан Андрій змінив думку і аргументує свої дії тим, що на засіданні опікунської ради району не був присутній батько. Хоча чоловік був належно повідомлений.

Саме тому, пояснює пан Строєвус, чергове засідання має відбутись у кінці місяця, саме тоді, коли Іван Проць запланував поїздку за кордон. Відповідно, засідання знову буде перенесене ще на один місяць…

А тим часом, батько збирає документи, щоб позбавити колишню дружину батьківських прав: і про усі порушені кримінальні справи, і про адміністративне правопорушення, і про те, що мама не відвідує сина. Судове засідання уже призначене на 3 листопада.

Як відомо «Погляду», один із адвокатів Івана Проця є близьким другом колишнього прокурора Сергія Банаха. Банах пішов із посади, але зв’язки та можливості у адвоката залишились. А «рішалою» саме тепер є один із заступників прокурора області.

Віталій Сідоров
Віталій Сідоров – прокурор Тернополя

Як запевняє Лілія, кримінальні провадження та адміністративні порушення проти неї міліція закривала, бо не знаходила складу злочину. Проте за підписом головного прокурора Тернополя Віталія Сідорова поновлювались знову.

Юрій Гулкевич – прокурор Тернопільської області

Журналісти «Погляду» в присутності колег уже двічі просили прокурора Тернопільської області  Юрія Гулкевича вивчити справу Лілії Проць та взяти її на особистий контроль… Але “віз досі там”…

Нещодавно до Тернополя приїжджав лідер «Правого Сектора» Дмитро Ярош. Лілія Проць прийшла на зустріч з ним і привселюдно, особисто просила його допомоги, адже лише радикальний лідер – її остання надія.

У присутності журналістів жінка розповіла про те, як прокурор міста Сідоров та голова Тернопілської РДА Строєвус «кришують» цю справу з подачі далеко не бідного чоловіка Лілії Проць.

Тоді Дмитро Ярош запевнив, що особисто він не зможе контролювати цю справу, оскільки часто перебуває на фронті. Проте запевнив, що “Правий сектор” на місцевому та обласному рівні візьметься за цю справу і зробить все, що можливо. Навіть, при потребі, Дмитро Ярош сам дзвонитиме у відповідні інстанції, в які буде потреба.

Вихід за Вами, члени «Правого Сектора», поки люди вам ще довіряють.

P.S. 20 жовтня журналіст “Погляду” також особисто просив  начальника УМВС України в Тернопільській області Василя Облещука вивчити цю справу і взяти її під свій особистий контроль. Очікуємо, що принаймні на відміну від своїх колег з прокуратури, Василь Корнелійович виконуватиме свої безпосередні обов’язки та зможе захистити законні права тернополянки виховувати дитину.

-1 thoughts on “Сідорова, Гулкевича та Строєвуса потрібно пролюструвати?! “Правий Сектор” отримав можливість довести, що він чогось вартий (відео)

 • 11:17 | 23.10.2014 о 11:17
  Permalink

  Правий Сектор нервує? Правда легше воювати зі слабками.

  • 12:42 | 24.10.2014 о 12:42
   Permalink

   Друже, “Ігор”, Правий Сектор не нервує. До речі, “слабкі” це хто? Правий Сектор не хоче аби ним користувались, як “кастетом”, чи битою. Читати вмієте? Там зверху ВСЕ пояснили.
   ПС не хоче, щоб потім, такі от, як ви говорили, що ПС “піариться” на всьому. В тому числі на подібних неоднозначних речах.

 • 13:45 | 24.10.2014 о 13:45
  Permalink

  Комісія з питань захисту прав дитини діє в межах чинного законодавства, тому рішення комісії було законним і правомірним і викликає сумнів професійності адвоката, яка не змогла з якихось причин це донести своїй клієнтці. Крім цього, рішення Комісії носить суто рекомендаційний характер.
  Наступне, непідписання рішення було спричинене надходженням скарги одного з батьків, тому і було прийнято рішення повторного розгляду даного питання на черговому засідінні комісії.
  Дивно, що в ЗМІ останім часом активно піднімається дане питання, (особливо перед виборами) якщо його розгляд продовжується вже третій рік і чомусь у цій делікатній справі, у якій зацікавлена більшість посадовців крайнім вирішили зробити Строєвуса, який не так давно приступив до виконання обов”язків голови цієї славнозвісної комісії, яка до нього як відомо очолювалась такими потужними “діячами” району як Щепановським, Саржевською, Герасимів………………….Так з кого будем починати люстрацію, шановні??? З тих, хто був зацікавлений у затягуванні цієї справи, чи з тих, хто намагається її вирішити в межах закону і людських цінностей!
  P.S. Чому ніхто не згадує, що ця справа була на особистому контролі колишнього голови ОДА Хоптяна та діючого начальника служби у справах дітей ОДА Геросиміва. Так у чому провина Строєвуса?

  • 14:37 | 24.10.2014 о 14:37
   Permalink

   Провина Строєвуса і заключаєиться у тому, що і надалі підтримує позицію корумпованої попередньої та ще нажаль теперішньої незмінної влади, зокрема Герасимова С.Р.,та його дружину-Герасимів М.Г., яка ще досі працює у службі органу опіки та піклування Тернопільської РДА. А на рахунок терміну,то шановні глибоко помиляєтесь…перш ніж писати маячню, та прикривати безхребетного нового голову добре проаналізуйте та включіть тверезий розум!!!

   • 18:41 | 24.10.2014 о 18:41
    Permalink

    А, як на рахунок “презумции невиновности”? А може у вас особисто є докази проти вищеперерахованих посадовців, які можна використати у суді як беззаперечний факт? Чи це просто чергова порція бруду? Нехай громадянка Проць винайме кваліфікованого адвоката, який зможе допомогти їй вирішити це питання, а не намагатись свою юридичну безграмотність і бездіяльність прикрити дешевими статейками в інтернет виданнях, на які навіть не можна подати до суду, бо офіційно вони не існують. Доречі, і на авторів цієї статейки теж не можна подати до суду – бо вони опублікували матеріал без будь-якого журналістського розслідування з метою нагнітання і без того складної ситуації. Черговий наклеп за який ніхто не несе ніякої відповідальності.

    • 20:19 | 24.10.2014 о 20:19
     Permalink

     Та Ви що? А коли статтю в газеті “Свобода” замовляв такий “поважний” чоловік Лілії, Ви де були?

     • 10:25 | 25.10.2014 о 10:25
      Permalink

      Тепер все зрозуміло, ваша подруга замість того, щоб юридично грамотно форматувати свої дії просто мстить колишньому чоловікові, який доречі досить грамотно будує свій захист. Може порадьте їй у нього повчитись, як потрібно захищатись, адже істерування у залі суду – це не аргумент для винесення рішення.

     • 11:02 | 25.10.2014 о 11:02
      Permalink

      А адвокат який працює методом підкупу вже зайнятий

  • 12:28 | 25.10.2014 о 12:28
   Permalink

   як не дивно, але коли виносилось рішення щодо місця проживання дитини, то батька теж не було на засіданні комісії, і батько притензій не висував і по прокуратурам не бігав!Ну звичайно, а для чого йому бігати по судах, якщо все можна порішати через своїх “грамотних” адвокатів! Але пан Строєвус наголосив, що оскільки орган опіки та піклування – це є дорадчий орган, тому присутність батьків не є обовязковим!!!Якщо так,то чому ж пане голово не дати рішення по графіку побачень, за яке члени комісії проголосували одноголосно – “за”, та не підписати рішення та таким ж макаром відповісти на прокурорське подання?! Чи один день на тиждень для дитини зустрічі з мамою – ще забагато??? Доведіть справу гідним чином, як держ.посадовець, бо хто зна…???

 • 14:04 | 24.10.2014 о 14:04
  Permalink

  Не три роки, а ще навіть 1,5 року нема – це раз
  – пан Строєвус обіцяв не бути ні на чиїй стороні, але чомусь захищає батька, бо мати свідок Єгови – це два.
  – опікунська рада, яка приймала рішення і при попередниках, залишилась майже у цьому ж складі – це три.
  – якщо він каже, що на думку підлеглих, які служили Януковичу і Ко, вплинути не може, можемо нагадати за чиєю наводкою пролюстрували його підлеглого пана Ф. – це чотири.
  – мати півтора роки не моє права спілкуватись з сином. для того, щоб хоча раз у тиждень вона могла поспілкуватись з ним, потрібен лише підпис Строєвуса. Підпису нема – це п’ять.
  Мати чекали нової влади як Божого благословення, але пан Строєвус наслідує своїх попередників

  • 18:32 | 24.10.2014 о 18:32
   Permalink

   ……перш ніж писати маячню, почитайте ЗАКОНОДАВСТВО, або проконсультуйтесь у юриста (адвоката) професіонала, а не любителя —- це шість

 • 11:08 | 25.10.2014 о 11:08
  Permalink

  А чого ненапишуть шо мама сектантка і хоче від батька з яким доречі вже три роки проживає дитина одного грошей!!!

  • 11:39 | 25.10.2014 о 11:39
   Permalink

   а сектанти не люди? то так за Вашою логікою, у більшої половини людей дітей потрібно забрати. І не ТРИ(!) роки дитина без матері. У липні був РІК, як незаконно відібрали у Лілії сина.
   тепер зрозуміло, чим Строєвус керувався при прийняті рішення.

   • 14:36 | 26.10.2014 о 14:36
    Permalink

    А БІЛЕ БРАТСТВО – це теж сектанти, які вирішили влаштувати самоспалювання, після чого їх усіх по кримінальній справі і відправили на місця відбування покараннь…. А робили вони все це лише з найкращими намірами.
    Я проти сект і сектантів! Наша Роксолана заради щастя своїх дітей прийняла мусульманську віру, а тут крім популізму і взаємних образ та сварок виставлених на загал нічого не робиться. Ні батько ні мати не турбуються про дитину та її психічне здоров”я, вони лише роздмухують свій конфлікт затягуючи в нього все більшу і більшу кількість людей. Від таких батьків необхідно забрати дитину!!!

 • 00:04 | 27.03.2015 о 00:04
  Permalink

  Не сумнівалась у зверх здібностях Сідорова, але вже заробляти на долі дитини, а в самого двоє дітей, це ганьба, скоро заради грошей власними дітьми будуть торгувати Тернопільські горе-прокурори

 • 00:54 | 27.03.2015 о 00:54
  Permalink

  А я б також боровся за дитину і матері-свідку Єгови не віддав. Бо якщо не дай боже дитина захворіє, то хрєн та мама дасть згоду наприклад на оперативне втручання чи на переливання крові, бо бляць віра не дозволяє. І той самий Сідоров, будучи батьком двох дітей це також розуміє, і той Строєвус (хоч я не можу терпіти “Свободу”) також те розуміє. Була б моя воля і можливість я б взагалі заборонив усі секти

Коментарі вимкнені.