Старшокласники Тернопільської ЗОШ №3 повернулися із Франції

З 8 по 14 жовтня група учнів 10-11 класів відвідала мальовниче містечко французької провінції Овернь Ле-Пюї-ан-Веле (Le Puy-en-Velay). Поїздка відбулася в рамках проекту обміну учнями «Erasmus +» та за сприяння ТНПУ імені І.Пулюя. 11 учнів разом з учителями Гродою Г.М. та Сагайдак К.О. мали нагоду ознайомитися з методикою викладання та організацією навчання в одному з ліцеїв Франції «Ліцей Шарля і Андріана Дюпуї»( Lycée Charles et Andrien Dupuy).

Разом із студентами ліцею вони відвідали уроки, на яких робили хімічні досліди, спостерігали за ходом фізичних експериментів, дізналися більше про історію та географію Франції і разом з тим удосконалили свої знання з французької та англійської мови.

Протягом тижня діти проживали у французьких сім’ях і тому вони змогли дізнатися більше про спосіб життя та звичаї французів.

Окрім занять, учні побували в одному з найбільших міст Франції – Ліоні, прогулялися вуличками  Ле-Пюї-ан-Веле, побачили виставку творів Пікассо, відвідали сучасну 3-d лабораторію Fablab та познайомилися з мером міста.

Подорож у Францію для школярів стала першою сходинкою у визначенні майбутніх орієнтирів, стимулом до подальшого розвитку у набутті практичних навичок спілкування, розширення світогляду, пізнання культури європейської країни. Тому наші учні з нетерпінням чекають на приїзд французьких друзів.

Джерело: сайт Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Коментарі вимкнені.