“Він показав мені середній палець і послав!”: сервіс за 5 грн від водіїв маршруток Тернополя

У Тернополі водій маршрутного таксі №6 не довіз пасажирку до потрібної зупинки, при цьому відмовився повернути гроші за проїзд, а на зауваження відповів ненормативною лексикою і образами.  Про це София Харик розповіла у Facebook, прикріпивши фото горе-водія та його автобуса.

Подія трапилася вчора, 15 листопада.

Як повідомляє пасажирка, вона зайшла в автобус №6 на зупинці “Шостий магазин” й проїхала лише одну зупинку — водій відмовився їхати далі, позаяк  на вул. Руській якраз протестували дорожники, перекривши рух транспорту. Жінка попросила водія повернути гроші за проїзд, позаяк не доїхала до потрібної зупинки, однак шофер відмовився віддати кошти, до того ж почав говорити з нею образливим тоном.

— Він відповів мені, що я дурна і щоб я тримала себе в руках, не хамила, зверталася на ви, — пише София Харик. —  Я дістала телефон, щоб сфотографувати його, — він показав мені середній палець, а потім і взагалі послав на х**!! Це взагалі нормальне відношення до людей? Ми що, скоти? Не я одна просила віддати гроші, але ніхто не мав часу на суперечку. До чого я це все веду: за що вони хочуть 9 грн за проїзд, як їм нема за що заплатити і 5 грн!?

Коментарі вимкнені.