Вперше в Україні! Тернопільські медики розпочинають вчити мову жестів

27 вересня – 29 листопад у Тернопільському медичному університеті пройдуть курси української жестової мови.
Як йдеться в оголошені, справжній лікар лікує і словом, і ділом, і жестом. Справжній лікар знайде спосіб почути і зрозуміти кожного. Справжній лікар допоможе завжди.
Українська жестова мова – це ще одна мова, якою користується досить багато людей, особливо в теперішній час, в час неспокою та війни. Досить багато молодих людей, котрі ідуть на лінію фронту, і кому щастить повернутися звідти, повертаються і не чують..нічого..Люди, які мають таку проблему, потребують спілкування в повсякденному житті, а по потребі – ще й Вашої професійної допомоги – медичної допомоги! Зумій знайти спільну мову з такими пацієнтами та надати необхідну професійну допомогу

Студентів запрошують на курси української жестової мови! 
*В програму включено: базові навички розуміння та спілкування мовою жестів, та ПРОФЕСІЙНИЙ спектр МЕДИЧНОЇ термінології
* Курси проводяться безкоштовно щосереди на 16:30 в Адміністративному корпусі ТДМУ, в 1А аудиторії
Набір ще триває. Перше заняття: 27.09.2017
*Курси проводяться за підтримки Ректора ТДМУ, Студентського Парламенту ТДМУ та Всеукраїнської студентської медичної асоціації (УМСА)
*Використай свій шанс – приходь на безкоштовні курси української жестової мови, які проводяться лише для студентів-медиків та вперше в Україні в медичному університеті. Крім англійської, німецької, французької – вивчи ще одну мову та будь унікальним професіоналом своєї справи!

Коментарі вимкнені.