Почаїв: замість парковки для прочан буде гелікоптерний майданчик для Януковича

Як стало відомо з джерел у Тернопільській обласній державній адміністрації, у Почаєві замість анонсованої парковки для паломників буде черговий “гелікоптерний майданчик Януковича”. Він має стати копією подібних інженерних будівель у Києві та Каневі.

Нагадаємо, кілька днів тому голова Тернопільської обласної державної адміністрації особисто презентував місце під будівництво великої автостоянки для туристів.

Площа стоянки становитиме 2 га. Розташують її за 1,5 км від Почаєва. Поруч з нею заплановано облаштувати автобусну зупинку, з якої спеціальний маршрут доставлятиме прочан від автостоянки до лаври.

Насправді ж, щоби знову не порушувати спокій громадськості та політичної опозиції, автостоянка це лише ширма перед майбутнім масштабним будівництвом гелікоптерного майданчика, оскільки Віктор Янукович полюбляє особисто молитися у Почаєві. І вже два роки поспіль святкує Різдво саме у цій святині Тернопілля.

Але для таких подальших відвідин Почаєва Януковичу не підходить транспортне сполучення. Згаданих два рази кортеж Президента змушений був їхати аж з Івано-Франківська розбитими тернопільськими дорогами. Тому у столиці було прийняте рішення облаштувати місце для посадки гвинтокрилів.

Оскільки детальний план будови майданчика ще не відомий і очікується з Києва, то місцеві чиновники навіть не спромоглися назвати точну площу під, так-зване, облаштування «парковки».

Для прикладу, Будівництво вертолітного майданчика в Каневі обійшлося державному бюджету у 86 млн 970 тис. грн.

-1 thoughts on “Почаїв: замість парковки для прочан буде гелікоптерний майданчик для Януковича

  • 08:54 | 2.03.2012 о 08:54
    Permalink

    Нехай краще буде майданчик для вертольота. А ніж парковка для дорогих авто священиків.

  • 09:01 | 2.03.2012 о 09:01
    Permalink

    Дуже дивно, а що йому мішає приземлитись на гелікоптері у Тернопільському аеропорту, і джипарами підїхати до почаєва??? В даному випадку якщо дійсно будуватиметься вертолітний майданчик – це буде нерозумна витрата бюджетних коштів, краще б їх направили на латання доріг. Сума 86 млн 970 тис. грн. – досить велика для тернопільського краю.

Коментарі вимкнені.